Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem túlzás egy kicsit, hogy a...

Nem túlzás egy kicsit, hogy a BTS-t a koreai államfő kinevezte elnöki különmegbízottnak?

Figyelt kérdés

Ez nem egy puszta elismerés, hanem egy olyan pozíció, ami a dél-koreai elnöki hivatalnak a része. Egyetértetek ezzel?


[link]



2021. júl. 22. 11:30
1 2 3 4 5 6
 21/53 anonim ***** válasza:
91%

Nem vetted észre, hogy ezen az oldalon mindenki szidja őket?

A kérdésed ezért provokatív. Ezzel ide hívtad őket, hogy itt is vitatkozzanak és kulturálatlanul okoskodjanak.

A kérdésnek is mi értelme? Megerősítést vártál, vagy mit?

Ilyen kérdésre mit vártál, hogy politikusok fognak válaszolni, vagy valami okos emberek? :D Azok nagy része nem itt tölti az idejét, ha mégis, akkor valami komoly témánál. Rajongó vagyok, ezért vagyok én is csak itt.

Ha szakértőket akarsz, akkor azokat nem itt fogsz találni és nem ingyen. Ha normális beszélgetést akarsz, akkor komoly kérdést tegyél fel.

2021. júl. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/53 anonim ***** válasza:
83%
Az is érdekes, hogy a kedves kérdezőt nem zavarta a kussoljál és stroke-os komment, de ami őt sérti, az ellen egyből fel tud szólalni. xD
2021. júl. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/53 anonim ***** válasza:
65%
A 9-es válaszolonak írtam a strokeos választ ami nagyon dühítő ahogy látom hehe, mivel minden ilyen kérdés alatt legyen az Bts, Ariana Grande akármi ugyanilyen hulyesegeket irkál és nem riad vissza a személyeskedestol sem és mivel x idő után nagyon dühös szokott lenni úgy tűnik mintha strokeja lenne, köszi puszi mindenkinek ❤️
2021. júl. 23. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/53 A kérdező kommentje:

"Nem vetted észre, hogy ezen az oldalon mindenki szidja őket?"


Igen, észrevettem, de akárhogy is, belátható, hogy ez egy marginális és helyhez kötött (provinciális) jelenség azok számához képest, akik elismerik őket vagy akik a téma iránt teljesen közömbösek. A koreaiak pedig, ahogy látom, nem vitatják el a BTS sikerét. Számukra ez az, ami releváns.


"A kérdésnek is mi értelme?"


Hát annak adtam hangot, hogy nekem ez az egész kinevezés visszatetsző. Ismerem a Jupiter meg a kisökör 'bölcsességét', nem kívánok ezentúl nagyon gazdag és/vagy nagyhatalmú emberek háttérdolgairól beszélni.


"Az is érdekes, hogy a kedves kérdezőt nem zavarta a kussoljál és stroke-os komment, de ami őt sérti, az ellen egyből fel tud szólalni. xD"


De zavart. Azonban hadd ne kelljen kérdezőként azzal foglalkoznom, hogy egyes magánszemélyeket mi visz rá ezekre. Kérdező vagyok ebben a viszonyrendszerben, nem pszichoterapeuta.

2021. júl. 23. 08:28
 25/53 anonim ***** válasza:
86%

Aki hallott tőlük egy-két dalt, az nem vitatja a tehetségüket. De vannak rasszista, kötekedő emberek. Főleg itt az oldalon, így a negatív, kötözködő, kérdések is csak vonzzák ezeket az embereket.

A kérdésed nem is érzem fontosnak, mert csak megerősítést vártál.

Elmondjátok, hogy tudjátok, a tagok nem elég okosak, nem fontos ez a kinevezés és semmi hatalommal nem jár, de azért feltetted a kérdésed és itt vitatkoztok, azokkal akiknek nem tetszik a folytonos beszólogatásaitok a fiúk ellen.

Most már érthető, hogy miért írtam feleslegesnek és lázítónak a kérdésed?

Te vagy a kérdező, aki elkezdte az egészet, így szerintem a te feladatod, hogy itt rendet tarts.

Eddig minden kérdésnél, ahol voltam, rászólt a kérdező az ilyen emberekre és megpróbálta nyugtatni a hangulatot, csak te nem csináltál semmit.

Ha elindítasz egy lavinát, akkor vállald a felelősséget is.

2021. júl. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/53 anonim ***** válasza:
86%
De miért ne lennének okosak egyébként? 😃
2021. júl. 23. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/53 anonim ***** válasza:
84%

A BTS tagok? Szerintem elég okosak, hiszen elég jól felépítették a karrierjüket.

Azok írták ezt, akik szerint nem kellett volna nekik ez a kinevezés. Nem olvastad?

2021. júl. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/53 anonim ***** válasza:
75%
Tőlük is kérdeztem, hogy miért gondolják ezt a hülyeséget
2021. júl. 23. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/53 anonim ***** válasza:
83%
Azért, mert nem szeretik őket, vagy más bandát támogatnak. Őket minden sikerük zavarja.
2021. júl. 23. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/53 anonim ***** válasza:
88%

Minden kérdés alá jönni kell egy buta, okoskodó félcédulásnak aki felborítja az egész válasz szekciót esküszöm :D


Úgy bírom mikor valaki totál hülyeséget írkál de azért kézzel-lábbal próbálja a maga igazát bizonyítani, mégha nincs is lmao


Az ég világon semmi beleszólásunk nincsen abba,hogy a srácok mit kezdenek magukkal (hova mennek, mit csinálnak, milyen pozíciót kapnak épp stb) nyilván nem azért kapták ezt mert egy paraszt magyar rasszista ember szintjén vannak szellemileg..érted:D (már esküszöm bocsánat,de ezekre a haterekre NINCS más szó)

Meghát kérdező miért lenne túlzás? szerintem nem egy akármilyen bandának nőtték ki magukat, megérdemlik. És ezeket úgy ismerem el,hogy már kb egy éve nem is igazán követem őket, már nem vagyok fanatikus rajongójuk hosszú ideje, mielőtt még az lenne hogy ide jött a tipik "nyálcsorgató tinikislány" bevédeni őket.


Namjoonak meg szerintem a kis lábujjába több ész szorult mint annak az emberkének a fejébe aki vérig állítja hogy Nam hülye lenne ehhez az egészhez, dehát ok:/


Na de amúgy jobb lenne ha tényleg végre mindenki leülne a popójára mert kicsit már uncsi hogy minden kérdés alatt szidjátok a fiúkat, ettől nem lesznek kevesebbek csak úgy mondom.

Szerintem jobb lenne az ilyen embereknek elkezdeni foglalkozni valami értelmes dologgal,ahelyett hogy feleslegesen koptatja itt az ujját.

2021. júl. 24. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!