Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem túlzás egy kicsit, hogy a...

Nem túlzás egy kicsit, hogy a BTS-t a koreai államfő kinevezte elnöki különmegbízottnak?

Figyelt kérdés

Ez nem egy puszta elismerés, hanem egy olyan pozíció, ami a dél-koreai elnöki hivatalnak a része. Egyetértetek ezzel?


[link]



2021. júl. 22. 11:30
1 2 3 4 5 6
 31/53 anonim ***** válasza:
72%
Az utolsó válaszolók jól megmondták! :)
2021. júl. 24. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/53 anonim ***** válasza:
73%
Nem túlzás már kicsit ez a sok ilyen jellegű kérdés? a fiúk sikeresek, bármit megkaphatnak és meg is érdemlik mert keményen megdolgoztak éveken keresztül ezért,most már végre túl lendülhetnénk ezen a témán..csak fogadjátok már el hogy jelenleg ők vannak a top-on és kész
2021. júl. 31. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/53 A kérdező kommentje:

"és most már azt hiszem, hogy nincs igazság,

már azt, hogy minden kép és költemény,

azt, hogy Dsuang Dszi álmodja a lepkét,

a lepke őt és mindhármunkat én."

2021. aug. 1. 07:44
 34/53 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak te ismersz verseket.

Gondolom, hogy így próbálsz okosnak látszani és hogy tiéd legyen az utolsó szó. :D

Ennyitől még nincs igazad.

2021. aug. 13. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/53 anonim ***** válasza:
18%

Hát ez elég érdekes..

Én army vok, de szerintem kicsit túlzás max Rm lenne talán jó politikus

2021. aug. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/53 anonim ***** válasza:
74%

Mindegyik intelligens és fejlett az érzelmi intelligenciájuk. A politikáról tudnának tanulni, ha akarnának, még fiatalok.

Vagy szerinted mi kéne, hogy jó politikus legyen valaki?

Ezt te sem tudod, mert gondolom nem ilyen területen dolgozol.

Egyébként sem politikusok lettek.

2021. aug. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/53 anonim ***** válasza:
63%

36 húha túlzások hegye!

Mi kell a politikához? Benne vagy a magyar politikába?!? Vagy az van hogy be lépsz aztán úgy jarsz mint Jakab azaz egy kirakati bohóc leszel a nagy kutyánál vagy pedig olyan dörzsölt leszel mint Orbán vagy Gyurcsány akik az országot a kezükbe tartsák! Szerinted itt egy kis fricsur tudna politikában érvényesülni?! Ezt tanulni igen lehet de nem véletlen a politikai személyek jó 30-as éveikben lévő emberek ja és akkor ôk már a suliban is azt tanulták nem pedig zenét táncot meg saranghae 1-2 bts esetében villamos mérnöki dolgokat…

Mindegyik intelligens? Jó persze egy alap szinten de ez még mindig édes kevés az érzelmi iq már mas tészta… abban nem vagyok biztos mivel egyik sem mond mély dolgokat az érdeklődésű körük sem olyan… akkor hogyan is kehetne? Még mindig 0-24-ben táncolnak énekelnek és fel olvassak a sorokat amiket eléjük tolnak… ha az armyk kérdezik hogy mit szeretnek csinálni… akkor filmek zene hallgatás kb ennyiből merül ki a dolog mert egyszer sem hallottam vagy lattam hogy bármelyik is egy könyvet ajánlott volna ami gondolkodásra sarkal vagy bármi értelmeset mondott volna…!

Nem sertés de nem éles kések az már tuti mivel ez az élet amiben benne vannak az nem azt az utat követi amivel tudnák élezni az eszüket…!

2021. okt. 17. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/53 anonim ***** válasza:

32 ok te is fogadd el sokan nem bírják őket és még többen nem tekintik zenészeknek őket és megint sokan csípőből elutasítják mind ezt!

El lehet fogadni meg persze sikeresek ok más is keményen dolgozik sőt van aki sokkal többet és sokkal minőségibb/fontosabb munkát végez aztán felét sem kapja meg…

2021. okt. 17. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/53 anonim ***** válasza:

30 amúgy te is teljes mértékben felesleges koptatod az ujjadat! 😂😂😂😂😂 mindig lesz valaki aki utalni fogja azt a bizonyos dolgot ezt latom nem sikerül el fogadni és te is csak azert is foggal körömmel harcolsz az igazadért hogy végre keressenek más elfoglaltságot de hé te is kereshetsz valami értelmes dolgot minthogy itt fecsereled az eletedet!

Én pl az ilyen embereket utálom a legjobban akik magasról akkora képmutatóak! Nem kell megsértődni de ami igaz az igaz! Igen én is most vesztegetem az időmet ezzel de én nem fölényeskedve követem el ugyan azt a dolgot amit a másik is úgy hogy közben szidom… 😂😅

Amúgy most vallottad be hogy fanatikus voltal… hát bocs sajnos aki egyszer az volt az az is marad legbelülről legalább is én ezt tapasztaltam! Az a baj hogy a fanatizmus (bármi iránt) nem az adott dolog miatt alakul ki hanem pont azért alakul ki mert az olyan embereket célozza Be akik könnyen fanatikussak lehetnek! Remek példa az iszlám terrorizmus mert nem az iszlám vallás világ az ami ki neveli a terrorizmust hanem direkt a könnyen befolyásolható embereket célozzák be és csinálnak belőlük terroristát (megint csak külön kell választani az iszlám vallást és az iszlám világot mert két külön dolog jobb példa a korán nem írja az ember ölést de még is a vallással nevelik ki az öngyilkos robbantokat!) ez csak egy hasonlitas ha véletlen túl magas lenne de 110% hogy sokaknak az…

2021. okt. 17. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/53 anonim ***** válasza:
Istenem, strokeos te mindig mindenhol strokeot készülsz kapni?:(
2021. okt. 17. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!