Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják az emberek a...

Miért utálják az emberek a Liskook shipet? (Lisa a blackpinkből, Jungkook a btsből)

Figyelt kérdés
Azt mondják, hogy ez a legtoxikusabb ship, de miért? Régen elvileg azt mondták a bts tagok, hogy nem szeretik ha egymással vagy más bandák tagjaival shippelik őket, de az előbbi ugyan úgy megmaradt, és valamiért mindenki csak a liskook ship miatt harap.

2021. júl. 31. 23:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Mert undorító igazi embereket összepárosítani, mint valami mesefigurákat.
2021. aug. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
84%

Mindenféle shipet utálok, nem csak a Liskook shipet. Ha a rajongókon múlna akkor Jungkooknak már egy egész háreme lenne, emelett Lisa meg egy... hadd ne mondjak ki. Mindegy Az összes férfi kpop idollal már együtt lett volna.

Kicsit idegesítőek ezek a képzelgések, persze, h mindenki azt gondol amit akar, de amikor már százával akarod bele az ilyen fake információkba, úgy mintha valós hír lenne, és az már zavar. Emellett az is zavar, hogy százával csinálják a youtube-ra az olyan videókat miszeroint az összes idol meleg. Nagyon zavaró már ne is haragudjatok. Bármi amit egymással csinálnak idolok semmi mást nem szolgál minthogy a fanokat kielégítse. Bocsánat a beteg fanokat. Mert normális ember nem élvezi ezt. Először is nem valószínű, hogy bármleyik idol meleg lenne. Hozzátszem nem vagyok homofób és semmi bajom a melegekkel, de nem kell mindennek erről szólnia. Szóval nem valószínű, hogy homoszexuálisak lemnneének, mert egyébként a koreai kultúra abszolút nem toleráns ilyen téren. Ezt csak és kizárólag nyugat fele mutatják, hogy itt is eladható legyen. És semmi más célt nem szolgál, minthogy a rajongóknak kedvezzenek ezzel. Ezt úgy hívják, hogy fan service. Semmi több.

De visszatérve a shipekhez, engem idegesítenek. Mivel ha mondjuk én lennék az idolok helyébe, engem zavarna ha minkivel össze akarnának hozni.

2021. aug. 1. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
90%

2. Teljesen egyet értek azzal amit leírtál, de úgy fogalmaztad meg mintha egy idol se lehetne meleg. Ez nagyon irreális, hiszen a lmbtq emberek nem valami ritkaságok, hogy alig van belőlük, szóval biztos hogy van egy tucat idol aki ebbe a kisebbségbe tartozik. Attól mert Korea nem elfogadó ezen emberek felé nem jelenti azt, hogy Koreában az emberek nem lehetnek melegek.

Persze, hogy kinek mi a szexualitása az a saját magánügye, nem kell találgatni, hogy most neki vajon mi az, de azt se kell egyből feltételezni, hogy heterók.

2021. aug. 1. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
74%

Sajnos Koreában amennyire én ismerem a kultúrájukat, hamarabb engednének befutni bárki mást mint egy meleget. A LGBTQ vagy ahogy itthon mondják LMBTQ egyáltalán nem divat az ázsiai országokban. Sőt egyáltalán nem toleránsak ilyen szempontból. Úgyhogy egy Korea estében abból kiindulni, hogy nyugaton mennyire elterjedt ez a dolog, nem éppen helytálló. Ez olyan mint a Közel-Keleten női egyenjogúságról beszélni. Teljesen más-más kutúrák. Nem hasonlítható az európai vagy amerikai kultúrához. De nem is erről van szó, hanem arról, hogy a rajongók egy része szerint mind az. Legalábbis a youtube vedók jórésze ez miutatja. A kpop videók jórésze tele van szivárvánnyal, ami lássuk be a kultúrájukat nézve igen ellentmondásos.

Én csak ennyit akartam mondani. De még egyszer nincs bajom senkivel, de a túlzásokat semmilyen szepontból nem szeretem.

2021. aug. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
37%
Én ezt a shipet, pl. azért utálom, mert egy az, hogy egyáltalán nem igaz, a másik meg az, hogy magát a blackpinket is gyűlölöm a nagyképűségük miatt. A fandomját, meg inkább hagyjuk is...
2021. aug. 2. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
96%
Hát az embernek nyilván nem esik jól, ha összeboronálják egy másik emberrel, csak azért mert "jól mutatnának együtt a médiában". Külön-külön nagyon szeretem őket, de valljuk be, elég abszurd lenne, ha összejönnének.
2021. aug. 2. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
86%
Mert Jungkook semmilyen érdeklődést nem mutat Lisa felé, mégis erőnek erejével nyomják őket össze,na ezért undorító..a ship is és a shipperek is (tisztelet a kivételnek)
2021. aug. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
85%
#7 valószínűleg azért őket akarják összehozni, mert ők a legnépszerűbbek. De egyébként teljesen igazad van.
2021. aug. 7. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert nem mindenki szereti azt ha kettő bandából shippelnek össze valakiket.
2021. szept. 25. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem látni őket egymás mellett, de Jungkook-nak sem az esete Lisa!
2023. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!