Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Azzal ki hitegeti az embereket...

Azzal ki hitegeti az embereket, hogy a Blackpink és a BTS híresebb a TWICE-nál Magyarországon?

Figyelt kérdés

2021. máj. 27. 16:51
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, de a TWICE-ról sose hallottam, a BTS-ről és a Blackpinkről viszont igen, annak ellenére, hogy nagyon nem szeretem a kpopot. Szerintem kategóriájában a BTS az egyik leghíresebb a világon, így Magyarországon is.
2021. máj. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
94%

:D Sose hallottam a Twice-ról, rá kellett keresnem. Blackpinket évek óta hallgatok.


Instakövetők alapján:

Twice: 2,4 M

Blackpink: 38 M

BTS: 42,2 M


Nézz meg egy nézettséget youtun. Biztos véletlen, hogy a BTS, BP esetében milliárd feletti nézettség is van, persze, hogy magyarokhoz is hamarabb jut el, a legnézettebb vidik listáján ezek bukkannak fel.

2021. máj. 27. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim válasza:
12%

Akár tetszik, akár nem, a Kpop ismertebb. A BTS-t azok közül is sokan ismerik, akik rühellik az ázsiai popot.

A magyar youtuberek is a koreai zenéről, bandákról beszélnek inkább, arról többet hallottak.

2021. máj. 27. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hitegetni senkit, a Blackpink és a BTS híresebb, mint a Twice, legalábbis Magyarországon és nemzetközileg biztosan:D

(Egyébként utolsó, nem tudom értelmezni a válaszod, a Twice is kpop)

2021. máj. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
5%
Mindet utalom
2021. máj. 27. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
100%
4-es igen, igazad van. Bocsika, azt hittem jpop vagy valami ilyesmi. :D
2021. máj. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindhárom elég ismert.
2021. máj. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak Magyarországon, de az egész nyugati világban ismertebb mindkettő mint a Twice. A Twice-nak hatalmas tábora van, de legfőképp Ázsiában. Egyébként én ismerek magyar Once-okat magamon kívül (meert én is az vagyok ám XD), de a legtöbbjük mellette Army vagy Blink is. Olyan viszont sok van, aki csak Blink vagy csak Army, ezzel szemben kevés olyan aki csak Once. Én nem vagyok se Army se Blink, viszont Once ilyen, de nálunk kevés ilyen van. Úgyh ez nem tévhit, hogy kevés nálunk a Once. Hidd el, hogy eléggé képben vagyok, 2015-óta vagyok Once. Egyébként nem is csoda h kisebb a tábora Twice-nak errefelé, mivel a cute concept inkább Ázsiában népszerű. Igaz, hogy mostaában nekik is volt egy concept váltásuk, de ettől még ha megnézed mindenhol a Blackpink és BTS számok mennek. Persze h többen ismerik itt. Mondj egy TV csatornát vagy rádiót ahol hallottál Magyarországon Twice számokat. Én nagyon örülnék neki ha lenne ilyen, de nincsen.
2021. máj. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%
8-as azért erre nem lennék büszke, h nem ismerted a Twice-ot. Az ilyenek szokták mondani, h a Blackpink a legjobb meg stb, de nem is ismernek mást. Ez a szomorú.
2021. máj. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
82%
9-es vagyok bocsi a 2-esnek ment a válasz, nem tudom miért írtam 8-ast XD
2021. máj. 27. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!