Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kulcsár Edina miért nem...

Kulcsár Edina miért nem moderálja a kommenteket facebookon?

Figyelt kérdés

Instagramon követem csak. Itt olvastam, hogy facebookon mennyien bántják. Ma rákerestem. Megdöbbentő. Az összes képe alatt ez megy. Van egy hölgy, aki mindenhez hozzászól, csak bántást ír. Ha a többiek rászólnak, azt írja röhögni van ott. De valami megszállott lehet.

Instagramon nem igazán van ilyen a képei alatt.



2021. aug. 8. 12:42
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
30%
Az ki?
2021. aug. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudom ki ez, de vannak emberek akik nem azzal foglalkoznak 24/7, hogy úgy állítsák be az életüket hogy minden olyan szép.
2021. aug. 8. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Gondolom elég nyilvánvaló, hogyha nem ismersz valakit, nem böfögsz oda a kérdés alá valamit kamuból. Ez a "az ki?" nagyon unalmas már. Ha nem ismered keress rá neten. 1 perc kb. Ha nem is akarod megismerni,akkor meg felesleges itt kötekedni.
2021. aug. 8. 12:53
 4/21 anonim ***** válasza:
2%
Legalább 100x már találkoztam ezzel a névvel, de annyira azért nem érdekel egy influencer sem, hogy vegyem a fáradtságot és utána nézzek ezeknek
2021. aug. 8. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Akkor minek írsz ide? Minek nyitod meg? Senkit nem érdekel, hogy nem ismered hisz nem ez volt a kérdés.

Vagy a kérdésre válaszolj, vagy jelentelek. Mert ez a trollkodás nagyon unalmas.

2021. aug. 8. 12:57
 6/21 anonim válasza:
100%
Azért mert csak az instán elérhető, a fb-ot már nem kezeli. Ha beállítasz valamit az instánál, akkor automatikusan megosztja a posztot fb-on is. Ezért elérhető ott is. Egyébként meg nem nézi, gondolom azért, mert ott jóval kevesebb a követőtábora és a kommentek száma is kevesebb, mint instán. Remélem megválaszoltam a kérdést. :)
2021. aug. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#7: Igen tökéletesen megválaszoltad! Nem vagyok egy nagy facebookos, nem tudtam, hogy össze lehet kötni az instával. Látom instagramon sokszor kommentekre is válaszol, ezért nem értettem, a facebookja miért van tele mocskolódással.

Köszönöm a válaszod!

2021. aug. 8. 13:02
 8/21 anonim ***** válasza:
44%
Egyszerűen mert nem érdekli...
2021. aug. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
24%
Az én Google-m nem hoz erre a Kulcsos Erikára semmit.
2021. aug. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
#9: Gondolom sokan nevettek ezen a hatalmas poénon. Látom ugyanezek az emberek kommentelnek neki facebookon.
2021. aug. 8. 15:00
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!