Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek B Nagy Réka...

Mi a véleményetek B Nagy Réka youtuberről?

Figyelt kérdés
2021. aug. 8. 17:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem ismerem
2021. aug. 8. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Sose hallottam róla
2021. aug. 9. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Borzasztóan ostoba, semmitmondó vidéki vannak, ilyen haul, olyan haul meg most új hajszinem van és ebből áll az egész csatorna. Arról nem beszélve hogy úgy hadar hogy érteni nem lehet mit magyaráz plusz semmi szókincse, állandóan “ez nagyon szép”, “ez nagyon tetszik” és ennyi. A zeneirol nem beszélve, az összes ugyanarról szól, gagyi szöveg, ugyanolyan hangzás és minden olyan kommentet kitöröl amiben nem imádják hanem csak normálisan leírják a velemenyuket
2021. aug. 9. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Bandzsa, de nem kicsit 😁
2021. aug. 10. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak a kancsalsága miatt tűnik butának, hanem, mert az is...A hangja nem rossz, de semmi extra, affektál, pösze, tucat videókat gyárt nulla tartalommal, a feltűnési viszketegségéről nem is beszélve (ez a sok testékszer és hajfestésből gondolom). Szerintem a legnézettebb videója az és talán, aminek némi mondanivalója is van, amiben a sulis bántalmazásáról beszél (én is éltem át hasonlót, szóval átéreztem a sztorit). De az is csak azért volt felkapott egy időben, mert akkor nem nagyon beszélt ilyenről senki a YouTube-on pár videóst leszámítva.
2021. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként van olyan nézője aki 14 évesnél idősebb? Mert borzalmas ostobaságokat mond állandóan, nagyon buta szegény lany
2021. aug. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ingyen élő.
2021. okt. 4. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem pl. nagyon irrital hogy 23 evesen semmit nem csinalt. Nem tudja milyen egyetemen szivni, nem tudja milyen gyakornoki melokba gurcolni. Ellovagolgat delelottonkent, neki a koran keles az 9 ora, aztan egesz nap otthon lebecol. Baszki, ha a reklamokbol igy meg lehet elni lehet miutan befejezem a masodik diplomamat en is elkezdek influskodni. Ha mar az en seggem ala nincs betolva a nagy haz, akkor valahogy meg kene keresni.
2021. nov. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanazt gondolom mint az utolsó, mást se latok csak lovagol, fodrászhoz jar, tetovaltat és mikor megkérdezem tőle dolgozik e valamit (nyilván nem) még ő van felháborodva. Múltkor kitette hogy mennyi dolga van mert 3 boltba kellett mennie egész nap!!!
2021. nov. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
68%
Szerintem nem lenne vele semmi baj, ha nem az influencerkedést tekintené élete céljának. Néha meg szoktam nézni egy-egy videóját, de ennyi. Engem nem zavar, hogy úgymond nem dolgozik, mert attól nekem nem lesz jobb, én sem dolgoznék, ha nem lenne muszáj. Mondjuk, szerintem van munkája. Engem a haja sem zavar, meg a sok tetoválása, én magam is tetovált vagyok, de tényleg úgy adja elő, mintha olyan nagyon sok dolga lenne. Mondom, én nem szoktam mások dolgaival foglalkozni, de még nekem is feltűnt, hogy nagyon unatkozhat.
2022. jan. 9. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!