Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Szerintetek R. Réka és Hamvai...

Szerintetek R. Réka és Hamvai között van valami? Mármint viszony, mert nekem megfordult a fejembe. Lehet hülyeség, de kíváncsi lennék mások véleményére is

Figyelt kérdés
2010. jún. 14. 22:04
1 2
 1/18 anonim válasza:
72%
Szted van ember akit érdekelnek ezek a duplanullás magyarcelebek?
2010. jún. 14. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim válasza:
53%

Vmelyik nap hallottam a páromtól, hogy a Rékának még a sgge is műanyagból van...


Lehet hogy a széken is nyomot hagy utánna a Made in China felirat..

2010. jún. 14. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nem hallotam még hogy lenne köztük bármi.A második válaszoló nak üzenem nagyon jót röhögtem az írásán:D
2010. jún. 14. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
?? Nem igazi a feneke?? Ez most komoly??
2010. jún. 15. 07:12
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már el ne hidd, hogy nem igazi a feneke. Az irígység amúgy tipikus magyar szokás...Savanyú neki a szőlő. :D Pedig van megoldás, tessék tornázni, és kimenni futni kedves válaszoló. :)
2010. jún. 15. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
El tudom képzelni, hogy fenékimplantátuma is van.
2010. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
25%

Ezen én is rengeteget gondolkodom!


Szerencsére van időm a bulvársajtót olvasni, úgyhogy állandóan összeesküvés-elméleteket gyártok én is.

A Mónika show-t és a Győzike-showt is sajnálom, hogy megszűnik,


Szabadságot Stohl Bucinak!

2010. jún. 15. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
100%

Pedig sem a melle,sem a feneke nem valódi.Holtbiztos!És irigy sem vagyok férfi lévén;)


Fotós Laca

2010. jún. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Na ,akkor az se igazi?? Pedig egyszer ha jól emlékszem be is vizsgálták neki.

Amúgy nem olvasok sok bulvárt stb.....de a dvd-ire sokat tornázom és nekem feltűnt ez a a valami.

2010. jún. 16. 07:11
 10/18 anonim ***** válasza:
51%

Az irigység tipikus magyar szokás. Ha valaki jóban van valaki mással, akkor már d*gnak. Ha szép alakja van valakinek, akkor az biztosan plasztikáztatja magát. Rékára pedig sokan irigyek, mert jók néz ki és békében él önmagával. Ha valaki nem szereti, ne foglalkozonn vele...ha meg a testére irigy, tornázzon és neki is lesz kerek feneke és lapos hasa. Ennyi.


25L

2010. jún. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!