Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szimpatizáltok, vagy sem...

Szimpatizáltok, vagy sem sztárszakácsunk volt szeretőjével? Miért?

Figyelt kérdés
2010. aug. 29. 13:08
 1/8 anonim válasza:
37%
Őőőőő ki az a sztárszakács, és ki volt a szeretője??
2010. aug. 29. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Kedves első, most tényleg mi vezérelt, hogy írj ide? :)

Nem szimpatizálok vele, de nem is ítélem el, a "sztár"szakácsunkat már annál inkább ( vagyis isnkább azt a helyzetet amivel undorítóan visszaélt) , a családját pedig nagyon sajnálom.

2010. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lesz*rom
2010. aug. 29. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki szeretőjével nem tudok szimpatizálni, mert én már csak ilyen konzervatív, maradi nő vagyok :) Ami különösen taszít a dologban, hogy egy kisbabával akarta kicsikarni, hogy szerető státuszából kiemelkedve, több legyen a dologból, majd -miután rájött, hogy ez nem sikerült neki- még botrányt is csinált. Közönségesen viselkedett, ez számomra igen taszító.
2010. aug. 29. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Senki szeretőjével nem tudok szimpatizálni, mert én már csak ilyen konzervatív, maradi nő vagyok :) Ami különösen taszít a dologban, hogy egy kisbabával akarta kicsikarni, hogy szerető státuszából kiemelkedve, több legyen a dologból, majd -miután rájött, hogy ez nem sikerült neki- még botrányt is csinált. Közönségesen viselkedett, ez számomra igen taszító. Am semmi közöm az egészhez, nem is érdekel.
2010. aug. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Reggel láttam a TV-ben anno egy riportot vele. Szánalmas a nő, sajnálom, hogy nem fogja fel, semmi több nem volt, csak egy lábtörlő. Most meg pattog és szerintem nem gyengén hazudozik is...
2010. aug. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem szimpatizálok vele. Tudta nagyon jól, hogy felesége és gyerekei is vannak a sztárszakácsnak. Ráadásul egy gyereket akart felhasználni azért, hogy sikerüljön pénzes pasit fognia. Ahogy korábban is írták, mikor rájött, hogy ez nem fog menni és nem kap több százezret havonta, akkor elkezdett mocskolódni a médiában. Mondjuk a sztárszakácsról is megvan a véleményem ennek kapcsán. Egyedül a gyereket sajnálom az egész történetben, aki nem tehet semmiről és mégis ő fogja a legjobban megszívni.
2010. aug. 29. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem szimpatizálok vele,viszont a Lázárral sem.Sokan csak a nőt szidják,mintha a Lázárt úgy kellett volna megerőszakolni.És a felesége helyében nem maradnék vele tovább.Meg hogy beletiport egy családi fészekbe?Ugyan már hát így sem voltak normális család ha csalta a feleségét.Ez a nő nem az első volt tuti akivel megcsalta az asszonyt,sőt nem az utolsó az is biztos.A kisfiút viszont én is nagyon sajnálom.
2010. aug. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!