Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért utálják ilyen sokan...

Miért utálják ilyen sokan Tóth Gabit?

Figyelt kérdés

2021. aug. 12. 07:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
98%
Mert egy hipokrata, álszent, folyton játssza az áldozatoz, ezek mellett meg egy rosszindulatú, mocskos személy
2021. aug. 12. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2021. aug. 12. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
97%
Mert provokatív személyiség,aki fele akkora tehetség sincs mint a nővére, de az arca tízszer nagyobb.
2021. aug. 12. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
97%
Kozonseges, rosszindulatú
2021. aug. 12. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
96%
+ és mert úgy néz ki mint egy transzvesztita.
2021. aug. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Én azért rühellem mert egy napraforgó kormány nyalonc 💩
2021. aug. 12. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, hogy ki ő, de ami miatt nem szeretem a celebeket, sztárokat, bulvárt az az, hogy a média és az emberek úgy foglalkoznak velük, mintha valami istenek lennének, alapműveltség tudni róluk, stb. Miközben ugyanolyan emberek, mint bárki más. Egy állatorvost, takarítót vagy nyelvészt sem kap úgy fel a média azért, mert elvégzi a munkáját és nem értem, hogy egy sztár esetében miért teszi, mi közöm van az életéhez, miért nyomja le a torkomon?

Utálom az egész jelenséget.

2021. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Engem zavar, hogy őt foglalkoztatják. Szakmailag, emberileg, külsőre, hangilag, mindenhogyan van nála jobb, sokkal jobbak. Irritál a jelenléte a médiában. Bár nem nézem, vagy elkapcsolom, de neten akaratlanul is feltűnik. Zenében maradandót (amiről eredendően híresnek kéne lennie) nem alkotott... mondhatnám úgy is, hogy „elég volt!” 😃 tehát az, hogy a tesója lefogyott, sokkal nagyobb szenzáció nálam, mint gabi bármilyen tette. És azt tudni kell, hogy pont leszarom, hogy fogyott-e a tesó vagy nem.
2021. aug. 12. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ordít, nem is énekel.

Nikát is le kellet fikáznia.

Bolond, irigy, idegbeteg.

2021. aug. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
"Ellenfeles nagyon!"
2021. aug. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!