Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek Berkiék költözésén...

Szerintetek Berkiék költözésének mi állhat a hátterében?

Figyelt kérdés
Mazsi azt mondta a sztorijàban hogy nem szívesen tologatna azon a környéken babakocsit. Dehát amikor odaköltöztek kitalàlta h melyik lesz a gyerekszoba meg hogy közös erkélyük lesz Natival ès hudejó lesz. Most meg költöznek. Lehet hogy nem az övèk volt a hàz és ki lettek rakva?
2021. aug. 16. 11:47
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Most megneztem ezt a storyt. Szamomra is dobbenet, hogy hazbol "lakasba". Nekem is ez a velemenyem. Nem az oveke volt ez.

Ez a "neha a legfajdalmasabb dolgok tanitjak neked a legjobb leckeket" idezet...meg a "nem minden az, aminek latszik" kezdetu kvazi ezt jelenti.

2021. aug. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Nagyon vicces ahogy előadja hogy jajj, 7,5 hónapos terhesen milyen nagy muri a költözès üres lakàsba… meg hogy a gyerek az àgy alatt is felnô🤣 wtf?!
2021. aug. 16. 12:19
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

Azert latszik, hogy iszonyu szomoru.

Hazbol lakas visszalepes az eletben.

Miert nem masik hazat neznek esetleg nyugodt kornyekkel, kiepitett uttal.

Legalabb kamuzta volna azt, hogy nem jon be nekunk ez a kerteshazi elet. Gond nekunk a kerttel bajlodni. De lakas?!🙄

2021. aug. 16. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%
És mi lesz a kutyákkal? De hova mennek a volt legény lakásban?
2021. aug. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 A kérdező kommentje:
Na ez az, azt mondta hogy nekik is meg a kutyáknak is jobb lesz a lakásban. Amikor meg ebbe a házba költöztek, mondta hogy már régóta vágytak saját kertre stb. Azt nem èrtem h miért kell hazudozni folyamatosan? Sokkal több embernek lenne Mazsi is szimpatikusabb ha nem úgy állítana be mindent hogy ők így akarták. Hanem pl az igazat mondanà és a körülményekhez alkalmazkodnak.
2021. aug. 16. 13:03
 6/25 A kérdező kommentje:
Az am nagyon ciki lenne hogy a kiàrult legènylakàsba kellene visszamenniük, ahol Pami is lakott😅 a múlt megismételné önmagát
2021. aug. 16. 13:04
 7/25 anonim ***** válasza:
83%
😂😂😂😂😂🍿🍿🍿🍿🍿🍿
2021. aug. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem konkrétan a sírás kerülgeti...
2021. aug. 16. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok, én is ránéztem most, de azt hiszem lemaradtam róla (már ha insta sztoritól van szó).

Én csak annyit kérdeznék, hogy ha annyira televannak, mint amennyire az hírlik, miért költöznek egy házból lakásba?

Belenéztem valami babakocsi választós videójukba is, ott is hatalmas az arca az ogrénak, hogy bizonyára a legdrágbb a legjobb (vagy a Mamas&Papas is #prajándék babakocsit ad...?). A bicska kinyílik a zsebemben, nem követem őket, de lépten-nyomon belefutni a tahóságába ennek az embernek, meg ennek a szerencsétlen ostobenkó nőnek (ha más nem, Cylát rendszeresen nézem, nála szoktam ezeken röhögni :D).

2021. aug. 16. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Nem az övéké a ház, bérelték.
2021. aug. 16. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!