Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Puzsér Róbert miért csak...

Puzsér Róbert miért csak negatív kritikákat ír?

Figyelt kérdés
2021. aug. 16. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
44%

Mert egy semmirekellő.

Bár szerintem nem csak negatívat ír.

De akkor is semmirekellő.

2021. aug. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem csak negatívat ír. Ő egy kritikus, ez a dolga
2021. aug. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

A Puzsér-gyűlölő oldal újra akcióban. Az első tömegemberrel ellentétben én indokolni is fogom a válaszomat, ami valahol túl jó is ennek az oldalnak az átlagos színvonalához, ami a Puzsér Róbert téma hozzászólásait illeti.


Nos a kérdés már eleve tévesen van feltéve, tehát a kérdező vagy téved, nem ismeri alaposan a munkásságát (ez valószínűtlenebb) vagy szándékosan hazudik és próbálja lejáratni Robit (inkább erre tippelnék).


Puzsér Róbert egész, több órás műsorokat szentelt, hogy élőben minden idők legjobb előadóiról, slágereiről, filmjeiről beszéljen. Szinte abba sem tudja hagyni Hamvas Béla dicsőítését, nagyra tartja Pintér Bélát, Laár Andrást, Antal Imrét. Martin Scoresese nagy kedvence

Jézus Krisztus hatását az emberiségre szintén nagyon gyakran emlegeti, szintén pozitívan.

Imád több 100 olyan filmet, amiről sokan nem is hallottak. Nagy kedvence a Chemical Brothers, a Depeche Mode, Jean-Michel Jarre, Björk, David Bowie, Peter Gabriel, az A-ha, az Apollo 440 és még rengeteg előadó.

Politikában is sok embert tisztel és tart fontos példának.

Több száz oldalt tudnék arról írni, hogy mennyi mindent és mindenkit szeret, dicsér, életet, próbál népszerűsíteni.


Tehát ez nem igaz, hogy csak negatívat. Azért hiszik ezt olyan sokan, mert általában a mainstream jelenségekkel szemben kritikusan nyilvánul meg és sok felszínes tömegember csak azt a pár, egyszerű mainstream dolgot ismeri és szereti. Aki ezt kritizálja, arra azt hiszik, hogy semmit nem szeret, hiszen nem nagyon ismernek mást ezeken kívül.

2021. aug. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Azért vannak sokan ebben a tévképzetben mint a kérdező, mert Puzsér az Irigyhónajmirigyet, Majkát és Ákost szídja, de nem tudják hogy Ki az a Hamvas Béla, Terry Gilliam, Jeremy Brett, Thom Yorke, stb. akiket viszont megbecsül…
2021. szept. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez nem teljesen igaz mivel vannak pozitív kritikái is és jó véleménnyel is van olykor. Én azt gondolom, hogy jól teszi a negatív kritikákat mivel szinte minden esetben a negatív kritika az ami épít illetve lehetőséget a kritizált személy, párt , előadó akármi részére hogy fejlődjön. Természetesen nem mindegy, hogy ez milyen aspektusban történik. Puzsér szerintem ennek a legjobb fajtáját találta meg ami abban nyilvànul meg, hogy hidegzuhanyként is ér mellesleg tartalmat is közvetít és ez a legjobb. Ha mondjuk egy jó énekes vagyok és megdícsérnek, hogy hú de ügyes vagyok az jól esik az egómnak de semmivel nem leszek több tőle. A negatív kritikával élő személy megint kihangsúlyozom normàlis morállal és nem szitkozódva ,le alàzva fogalmaz meg kritikát velem szemben akkor valójában annak az embernek az érdeke és érdekli hogy mi is van azzal akivel szemben kritikàt fogalmaz meg. Ha egy másik példával élek akkor a gyereknevelés is ilyen. Egy szülő nem attól lesz jó szülő, hogy mindig csak dicséri a gyereket mégha jó képességű és okos, ügyes is hanem hogy ezen felül rátapint azokra a pontjaira melyekkel még jobb lehet. Pont ez történik szerintem ebben az esetben is.
2021. okt. 10. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!