Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Brie Larsont miért utálják...

Brie Larsont miért utálják annyira sokan?

Figyelt kérdés
Tudom hogy voltak róla lejárató dolgok, de sok más sztárról is vannak "érdekes" dolgok, azokat mégis szeretik azért a legtöbben. Johnny Depp pl. drogos és alkoholista, Tom Cruise szcientológus, John Travolta szintén, Emma Roberts veri a pasijait, aztán őket is szereti a többség. Larsont miért utálják oly sokan?

2021. aug. 18. 02:15
 1/6 anonim ***** válasza:
85%
Valaki pl itt az oldalon is tesz róla, hogy sokan utálják...
2021. aug. 18. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem az lehet az oka, hogy a példákat amiket írtál, nem tolják az arcunkba, egy-két bulvárszarságtól eltekintve. Brie Larsson viszont úgymond "politizált", ráadásul egy nagyon felkapott, talán kicsit túltolt témában.
2021. aug. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Brie Larson egy feminista ikon, veleszületett tehetségei vannak, amit az antifeminsta trollok és az irigy, tehetségtelen nők képtelenek elviselni.
2021. aug. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos sok a Larson fanatikus és ez már beteges. Én ezt utálom a legtöbb gyk-s emberben. Oda vannak érte. Én ezt a rajongási valamit utálom . Nem a csajt.
2021. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

"Valaki pl itt az oldalon is tesz róla, hogy sokan utálják"

A kérdező az.

2021. aug. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
61%
Rá céloztam igen.
2021. aug. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!