Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják sokan Opitz...

Miért mondják sokan Opitz Barbira, hogy megváltozott és beképzelté vált?

Figyelt kérdés
Nem tudom megérteni, hogy egy ilyen tiszta lelkű és testű, gyönyörű, végtelenül kedves és segítőkész, intelligens, nagyon okos lányra hogy lehet azt mondani, hogy nagyképű és büszke, meg hogy prosti-legfőképp..Ő sosem mutogatja magát. Egy ártalmatlan gyönyörű angyalka..De! Aki nem ezt gondolja, az megindokolná?

2021. jún. 13. 12:12
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet hogy nem ilyen volt, de sajnos pénzért bármit megtesznek és ezt nagyon szépen kihasználják a zenei világban is.
2021. jún. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom
2021. jún. 13. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Lakótelepi prosti elég ránézni
2021. jún. 14. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem mutogatja magát? Akkor nézd meg a tik-tokját. Filléres utcalány ruákban táncol és mutogatja magát. Sztem nagyon gáz a csaj
2021. júl. 1. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%

Nézd meg milyen volt Barbi még az x-faktor válogatjan és nézd meg milyen most...

Megkapod a választ :)

2021. nov. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
0%
Nemtudom, irigyek biztos. Ferfi szemmel eleg jo... Nekem a haja is bejon
2022. jún. 5. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 pfl ***** válasza:
mert megváltozott és beképzelt lett
2022. aug. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!