Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » The Stile ruhamárkáról vélemény?

The Stile ruhamárkáról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok☺️ A leírásban szereplő márkáról/webshopról szeretnék véleményt kérni olyanoktól, akik már rendeltek esetleg. TikTokon és egyéb hasonló platformokon sajnos semmi visszajelzést nem találtam róla, viszont az egyik tulajdonost már évek óta követem és biztosan tudom, hogy sz*r ruhákhoz nem adná a nevét. A másik webshopjukról már rendeltünk tavaly anyukámmal (karácsonyfagömbös), azzal tökéletesen meg voltunk elégedve, viszont ruhát még nem volt alkalmam rendelni.

2021. aug. 21. 20:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

En Too Naked webshoprol rendeltem parducos szettet, es sajnos elegge muszalas az anyag, en m-es meret rendeltem magassagom 170 cm es 55 kg vagyok megis a mell resznel es a nadrag hatso reszen a parduc minta atlatszova valt, pedig se tul nagy mellem nincs se meretes hatsom.

Vissza szerettem volna kuldeni, jeleztem a webshop fele, sokaig valaszra sem meltattak. Aztan uj uzenetet kuldve kb. 2 nap mulva jott egy uzenet toluk, hogy biztos nem a rendeltetes szerint hasznaltam es egy csomo kifogas, hogy nem vallalnak feleloseget. Kritikan aluli megnyilvanulassal. Problemamegoldo keszseg nincs. Tuskevel a szivembe en biztos nem rendelek a Stilerol, pedig kineztem egy ruhat is onnan.

2021. aug. 22. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
És visszakapod az árát? Ha nem fogyasztóvédelem. Böven benne vagy még az idöben és vissza kell(ene) kapnod a pénzed.
2021. aug. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én általánosságban szkeptikus vagyok az influencer márkákkal. Vannak a piacon régebben befutott hiteles márkák, amelyek már letettek valamit az asztalra. Nem mellesleg a tulajdonos is ilyen helyeken szokott vásárolni gyakran :)
2021. aug. 24. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
3/ vagy az Aliexpressen 😂😉
2021. aug. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:

A masik tre webshopja alatti kommenteket igaz toroltek de akit erdekel itt van:


https://www.gyakorikerdesek.hu/szepseg-es-divat__oltozkodes_..


Ez kvazi ugyanaz.

2021. aug. 25. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A másik webshoprol rendelt egy lány és tiktokon tök őszintén és objektíven elmondta hogy mi a véleménye, az alatta lévő kommentszekcioba a tulajdonos olyan minősíthetetlen stílusban válaszolt mint egy kocsis paraszt, és sokan emiatt ki is abrandultak ebből és ezért nem rendeltek. Az első válasz is akkor erre a stílusra utalhat, ami semmi esetre sem professzionális egy márkától egy "vállalkozótól". Nulla alázat és tisztelet, bunkó stílus. Nem tudom, hogyha pl üzletük lenne akkor is így beszélne a vevőkkel? Minőségre sokan panaszkodnak. A kérdésben feltett márkáról pedig annyit hogy nagyon sok más magyar webshop árulja ugyanezeket a ruhákat. Érdekes.
2021. szept. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Ja amúgy szerintem ez a webshop nem volt valami sikeres, nem nagyon beszél róla.
2021. szept. 7. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
Manapság minden influenszer divattervezőnek érzi magát, én biztos nem rendelnék tőlük,rengeteg hitelesebb hazai márka is van,akit szívesebben támogatok.
2021. okt. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Elvileg van a "vállalkozó" nőről egy paródia tiktok profil, valaki nem tudja mi a neve?
2021. okt. 6. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
jobbulást a TikTok profil neve
2021. nov. 19. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!