Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » The Stile ruhamárkáról vélemény?

The Stile ruhamárkáról vélemény?

Figyelt kérdés
Sziasztok☺️ A leírásban szereplő márkáról/webshopról szeretnék véleményt kérni olyanoktól, akik már rendeltek esetleg. TikTokon és egyéb hasonló platformokon sajnos semmi visszajelzést nem találtam róla, viszont az egyik tulajdonost már évek óta követem és biztosan tudom, hogy sz*r ruhákhoz nem adná a nevét. A másik webshopjukról már rendeltünk tavaly anyukámmal (karácsonyfagömbös), azzal tökéletesen meg voltunk elégedve, viszont ruhát még nem volt alkalmam rendelni.

2021. aug. 21. 20:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Lehetseges h toroltek a tiktokrol es ujracsinalta? Olyan keves vidi van
2021. nov. 29. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Eddig is kb 5 videó volt... nincs is új kontent azon a profilon.
2021. nov. 29. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim válasza:

Sziasztok!

Nekem ma érkezett meg a november 24.-én leadott rendelésem. Ez volt az első, nagy izgatottan vártam már napok óta, aztán ma ki bontom és fura anyag..

felveszem és jön a valóság, hogy oké hogy flitteres ruha, de úgy bök mindenhol hogy valami iszonyat..

kérdem én. Ilyenre miért nincs gondolva ? Vagy egy vékony bélés / anyag bevarrása már nem tartott volna semeddig kb.. csalódtam benn, annak ellenére hogy a ruha maga szép volt, de egy két kép erejéig viselhető max a ruha. Ezt nagyon sajnálom, nagy reményekkel álltam hozzá..

2021. dec. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

13:

Mivel online vetted, van 14 napod elallni a vasarlastol.

2021. dec. 7. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim válasza:
14 köszönöm a tippet. Ilyenkor visszautalják a pénzt igaz?
2021. dec. 8. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Igen!!!
2021. dec. 8. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim válasza:

Köszi.

És ha megtartanám valami belső bélés varrható bele szerintetek?

2021. dec. 9. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett az eredmény, visszavettek a ruhát?
2021. dec. 21. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim válasza:
100%
Nem értem miért kell töröltetni mindent, ahol az emberek a SAJAT VÉLEMÉNYÜKET, tapasztalataikat osztják meg… Akárhová leírok bármit az pár hónap múlva biztos hogy törölve/tiltva lesz, pedig ha utána tudtam volna nézni biztos hogy nem rendelek tőle semmit. Vicc az egész
2021. dec. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!