Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Zsozeatya streamjeiből Dzsúlió...

Kissatti kérdése:

Zsozeatya streamjeiből Dzsúliónak,Téglának meg Erzsinek az igazi nevét? Szimplán kíváncsi vagyok hogy hogyan néznek ki/mi a nevük.

Figyelt kérdés
Akár ide kommentbe is jöhet vagy nekem privátba ha valaki tudja köszi

2021. aug. 27. 13:55
 1/4 anonim ***** válasza:
38%
Téglának voltak streamjei, keresd vissza!
2021. aug. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tudom hogy volt Tégla stream,néztem is párszor
2021. aug. 28. 00:46
 3/4 anonim ***** válasza:
82%

Nem hiába maradtak privát szférában. Ők nem akarnak "nyilvánosságra" kerülni.

A sok kis takony folyton zaklatná őket, amit lehet nem úgy kezelnének mint pl Zsoze.

Az ilyet tiszteletben kell tartani és még kíváncsinak sem kell lenni. Majd ha megmutatják magukat, látni fogod őket.

2021. szept. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Aki nem tud (nem akar) válaszolni a kérdésre az egyáltalán minek ír bármit?

Kit érdekel a sok kis takony? Ne magatokból induljatok ki.


Zsozenak viszonylag könnyű megtalálni az igazi nevét nem is titkolja. Meg kell nézni kik az ismerősei, azokat profiljuk alapján meghatározni ezt minden népszerűbb közösségi oldalon el kell játszani amíg nem jutsz eredményre.

Viszont én ennyire nem vagyok kíváncsi tehát lexarom, de ha az lennék, ezt csinálnám.

2022. jún. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!