Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Melyik részben, vagy videóban...

Melyik részben, vagy videóban volt, hogy a BTS beszélt Magyarországról? (Konkrétan Suga tudta, hogy Magyarország fővárosa Budapest)

Figyelt kérdés
Az volt, hogy valamilyen kvíz volt és megkérdezték a BTS-t, mi Magyarország fővárosa, és egyik tag panazkodott miatta, hogy könnyebbet kérdést tegyenek fel, de Suga rögtön rávágta, hogy Budapest. Ez melyik részben volt, vagy hol tudom megnézni? A válaszokat előre is köszönöm.

2021. szept. 26. 11:07
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

[link]

2:10-től

2021. szept. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk Dél-Koreában eszméletlen sokat követelnek az iskolában, tehát inkább az a meglepő, hogy a többiek nehéznek tartották ezt a kérdést.
2021. szept. 28. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként Vlive-on van az egész. A Run BTS! 69.-70. epizódba<3
2021. nov. 16. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Aztaaaaaa, de jó 😍

Úgy örülök, hogy tud legalább az egyik BTS tag, hogy mi a mi hazánk fővárosa 💜


3# tudsz küldeni linket? V-live nekem nincsen :(

2021. nov. 28. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én ezt a részt le is képernyővideóztam annyira örültem. Tervezték, hogy jönnek Magyarországra, de elmaradt😭😭😭😭!
2023. júl. 25. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!