Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi történne a rajongókkal, ha...

Mi történne a rajongókkal, ha Henry Cavill coming outolna, mint transz nő?

Figyelt kérdés

Minap valamiért Henry Cavillen járt az eszem, amikor az egyik viccoldalon Elliot Paget bántó postba futottam. A coming outja előtt ő is egy elég nagy ikon volt a rajongók körében, mint "a tökéletes nő". Viszont mióta felfedte a valódi nemi identitását és elindult az önmegvalósítás útján, rengeteg bántás és támadás éri. Pedig a személye nem változott, csak jobban meg mert nyílni.

Ti tudnátok ugyanúgy nézni egy coming out után Henry Cavillra?

Én ezen azóta sokat filózok, mert homoromantikus aszexuálisként (talán enyhén nembináris is vagyok, de nem genderfluid, inkább csak nem azonosítom saját magam a férfiassággal és nőiességgel), még soha nem szerettem úgy nőt, illetve ebben az esetben nyilván crush, belezúgás, plátói szeretet az, amiről beszélhetünk. Talán az első nő lenne, akit igazán szeretek az anyukámon kívül.

Mindenesetre folyton ezek kattog az agyam: mi lenne ha?

Ti mit gondoltok?



2021. szept. 30. 14:59
A kérdező szavazást indított:
mindig szeretni fogom Henry Cavillt
megváltoznának az érzéseim Henry Cavillal kapcsolatban
13 szavazat
 1/4 A kérdező kommentje:
Lehet az úgy kell írni, hogy Cavill-lal?
2021. szept. 30. 15:01
 2/4 A kérdező kommentje:
*azt
2021. szept. 30. 15:01
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
Valószínűleg ugyanaz, mint Page-dzsel.
2021. szept. 30. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Nem igazán ismerem őt, így nem is rajongok érte (gyors google keresés megvolt) de szerintem a karrierjét eléggé más irányba terelné el, biztos sok szereptől (pénztől) is elesne.


A népszerűsége is csökkenne valószínűleg, de szerintem ilyen élethelyzetben nem igazán zavarná őt (úgy mint Elliot Paget) mert már van "elég pénzük az élethez" ...ha fogalmazhatok így :D

2021. okt. 21. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!