Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Srácok, most akkor Hollywood-b...

Srácok, most akkor Hollywood-ban tényleg minden sztár transz és mi mind agymosottak vagyunk?

Figyelt kérdés
Bocsánat, csak néhány agyament kommenten akadtam ki YouTube-on. Mi a véleményetek az ilyen emberekről, akik ezt gondolják?

2020. jan. 15. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Leszarom.
2020. jan. 15. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1 Tulajdonképpen én is, csak azért vicces, hogy vannak ilyen idióta emberek a világon. :D

Aztán meg elkezdenek papolni az istenekről meg a démonokról.

2020. jan. 15. 09:07
 3/11 anonim ***** válasza:

Mindenkinek lehet véleménye. Nyilván ő sem úgy gondolta, hogy minden egyes sztár az, csak általánosított, mert nem tetszik neki ez a jelenség.

Vagy csak direkt hergelte a többi kommentelőt :)

2020. jan. 15. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%

Az éremnek két oldala van. Egyrészt való igaz hogy túl sok és erőszakos lett az SJW-propaganda Hollywood háza táján, amikor minden filmbe, sorozatba stb. beleerőltetik a meleg/leszbikus/transznemű szálat akkor is ha rohadtul semmi értelme vagy semmi köze a történethez, lásd pl. a Star Wars legfrissebb része a leszbikus csókkal, vagy a készülő Marvel-sorozat amiben leszbikus szereplő lesz, a leszbikus Batwoman, a Bosszúállók: Végjátékban Amerika kapitány gyűlése amikor az volt a legfontosabb hogy a meleg pasi újra mer randizni más pasival (közben meg kihalt a fél világ, de ez volt az egyetlen említésre méltó emberi sors), miközben ezekben a produkciókban semmi értelme, keresnivalója ilyen szálaknak mert semmit nem adnak a történethez, hiszen ezek szuperhősös, sci-fi meg akció témájú filmek/sorozatok. Szóval egyfelől jogos hogy túl van tolva feleslegesen és irritáló módon a nemi (és faji) esélyegyenlőségért folytatott propaganda. Semmi baj nem lenne vele, ha a helyén lenne kezelve, de a filmekbe amik nem ilyen témájúak oda nem való.

A másik oldalról viszont az is teljesen igaz, hogy rengeteg nagyra nőtt csecsemő van, akik undormány módon mocskolnak, lehúznak, démonizálnak komplett filmeket, filmszériákat, átkozzák ocsmány és nyomdafestéket nem tűrő módon a stábot, a színészi gárdát vagy éppen a fejeseket. A már említett Star Warson (és annak 2017-es előző részén túl) érdemes megnézni mit kapott a Marvel kapitány és főleg annak a szerencsétlen színésznője, pedig pont abban a filmben semmi propaganda nem volt, azon túl hogy a főhős egy nő merészelt lenni (ami érdekes módon a korábbi Wonder Woman film esetén pl. nem volt gond). Illetve a lehető legszánalmasabb dolognak tartom, mikor valaki csak azért regisztál és kommentel évek óta minden létező fórumra, meg egész gyűlöletvideókat készít rengeteg munkával Youtube-ra hogy ő elmondja nyolcvanezer helyen, módon és alkalommal hogy mennyire utál egy adott filmet. Ez szerintem végtelenül infantilis és beteges megnyilvánulás.

Szóval mindkét oldalról taszító számomra a jelenség, én azzal oldom meg hogy mindkét oldal "támadásait" (tehát mind az erőltetett polkorrektséget, mind a szánalmas vergődést) ignorálom amennyire tudom.

2020. jan. 15. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 voltam, ennyit még elfelejtettem hozzátenni hogy az említett Youtube videósok (azok a gyökerek akik ebből élnek) a társadalom legalja (mind agyilag, mind jellemre, mind stílusra), szóval azon meg nem lehet csodálkozni hogy ők ilyet gyártanak, eddig terjed a szintjük, meg azoknak is akik ilyen embereket napi szinten követnek. Én tudatosan kerülöm őket, egyetlen videójukat sem nyitom meg soha (hiába ajánlgassa nekem a Youtube, aki nem tudom honnan szedi hogy ilyesmi engem érdekelni fog), két okból, egyrészt nem érdekel az irritáló hülyeségük és nincs időm amit ilyenekre kellene pazarolni, másrészt egy fillérrel sem fogok hozzájárulni a vagyonosodásukhoz azzal hogy a videójuk alatt megjelenő reklámmal pénzhez juttassam őket, mikor semmi hasznosat/értelmeset nem csinálnak.
2020. jan. 15. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
#2: Dehogy szarod, itt vered a nyálad, mint egy tipikus Blikk olvasó.
2020. jan. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
#6 Te meg mit vered a nyálad itt? Ha nem tetszik a kérdés lehet elhúzni, senkit nem érdekel a véleményed. Ha nem tudsz normális választ adni akkor bek****od.
2020. jan. 16. 07:04
 8/11 anonim ***** válasza:

#7: Hát már hogyne érdekelne a véleményem, hiszen Te magad kérdezted.

Arról már nem én tehetek, hogy végül nem tetszik.

2020. jan. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
#8 Én az első válaszodat elfogadtam. Leszarod. Oké. De a második válaszodat senki nem kérdezte és senkit nem érdekel.
2020. jan. 16. 08:36
 10/11 anonim ***** válasza:
Kellemetlen volt a felismerés, mi, hogy nem Te vagy a legélesebb kés a fiókban?
2020. jan. 16. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!