Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy lehet az hogy L.L....

Hogy lehet az hogy L.L. Junior így becsicskul a mostani párjának?

Figyelt kérdés
Régen mikor az Édes Életben volt, akkor a gyerekei anyját, mindig alázta, mindenért beszólogatott neki. De most a Nyerő párosban meg teljesen becsicskul a magyar feleségének, egy rossz szót nem mond rá. Korábban a nő elköltözött, és mégis visszakönyörögte magát.
2021. okt. 26. 15:41
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
7%
Van az a pnci akiert barki lemegy kutyaba
2021. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
90%
Éppen itt az ideje! Egy társ az egyenrangú, korábban sajnos olyan ember volt mellette, aki saját magát feladva követte.
2021. okt. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
41%
A nő nevén van a ház és a cég.
2021. okt. 26. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
19%
Ki az az L.L. Junior?
2021. okt. 26. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
A színjáték része. Ő is csak ideiglenesen tud színészkedni, aztán visszatér a valódi énje.
2021. okt. 26. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
51%
Elel Dzsunijor kisebbségi, vagyis a jelleméhez tartozik az, hogy csak a szája nagy. Van egy régi roma dal: "De van egy nagy-nagy titkom; Akkor van csak nagy pofám, ha nem vagyok még itthon"...
2021. okt. 26. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
74%

Talán rájött, hogy neki is lassan lefő a kávé...

Ez a Kinga nem egy nagy durranás.

Csilla sokkal szebb és bájosabb volt.

2021. okt. 26. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a Nyerő Páros alapján az jön le, hogy mennyire alárendelt szerepben akarja tudni a feleségét. Látszik Kingán, hogy ez mennyire nem tetszik neki, nem csoda, hogy sokszor veszekednek.

(Bár nem néztem az Édes Életet, ha tényleg igaz amit írtál, el sem merem képzelni, hogyan viselkedhetett korábban, mert szerintem ez is kritikán aluli stílus.)

Nem tudom, Ti hogy vagytok vele, de a Nyerő Párosban is egyre ellenszenvesebb a viselkedésük.

2021. okt. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

#8

Akkor lehet én nem néztem eleget a Nyerő Párosból. Én csak nagyrészt részleteket láttam.

2021. okt. 28. 17:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Amúgy Kinga nagyon gazdag is.
2021. okt. 28. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!