Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert van az, hogy mindig addig érdeklem csak a srácokat mig nem ismerik meg a bnőimet?

Figyelt kérdés

Volt ugyan már pár srác az életemben akiknek nem számitottak semmit a bnőim(akik teljesen stabil kapcsolatban vannak évek ota es csak egotuningra használnak mások ffiakat és ennél nem több, kicsi gyerekkortol több évtizedes bnőim)


De a legjellemzőbb hogy bemutatás vagy veletlen találkozások alatt a mellettem levő srac akivel jàrok vagy alakul a kapcsolat vagy szerelmem)felpezsdül, nekináll bokolni udvarolni, bnőim nőiesen lereagálják es megint lesajnálnak magukban engem, hogy megint "jot"fogtam ki.

Mivel nekik atombiztos kapcsolatuk van, folyamat én vagyok a szerencsétlen szánalom a szemükben, akinek nem sikerul soha egy komoly, de persze vannak annyira intelligensek hogy nem élcelődnek rajtam, sőt törődékenyek, empatikusak is, egyenranguként kezelnek ezek mellett.


Ujabban már nem mutatom be senkinek a bnőimet. Ez tudom megfutamodás, de én ezekbe már nagyon beleuntam.


De. A mostani páromon gondolkodva aki elég lightos velem, nem éppen egy hősszerelmes, hanem csak ugy elvan a kapcsolatban, nem halna bele egy szakitásba, de ez mellett én számitok neki, hű társ, velem tervez és komolyan vesz, de mindig ez van bennem, hogy nah ő is mennyire megváltozna, és felvillanyozodna, pezsegne ha csak egyszer is áthivnám hozzánk a bnőimet.


Az ilyen felpezsdüléseket az aktuális párjaimon a bnőimre, nekem már gyomorforgato látni is.

Volt aki ilyen fellángolásában be is probálkozott az egyiknél engem meg helyből dobott. Persze esélye nem volt a bnőmnél. Bnőm kedvesen mosolyogva lerázta a p.csába, tényleg max egotuningra használják a pasikat csak, az meg természetes hogy egy nő örül pl a bókoknak, nem is hibáztatom őket ezért.


Szoval annyit "fejlődtem" eddig hogy teljesen kulonválasztom a baráti kapcsolataim a magánéletemtől. Ha ez a struccpolitika egyàltalán fejlődésnek nevezheto.


De a mostani párom MELLETT is rendesen meg van ez az érzésem, hogy velem tartása van, normális társ, de bnőm előtt egy pillanat alatt menne viszont le pincsibe..

Hogyan éljek meg igy egy kapcsolatom, oldottan, nyugis szerelemben?



#bnőimnek becsicskulnak a párjaim
2021. ápr. 1. 08:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/100 A kérdező kommentje:

Nem vagyok rondább náluk.

Annyi csak a kulonbség köztünk a bnőimmel, hogy ők pl magasabbak, magabiztosabbak, jobb a "kiállásuk".

Én kb az a cukibb, szórakoztatóbb tipus vagyok, nem egy komolyabb NŐ.

2021. ápr. 1. 08:24
 2/100 anonim ***** válasza:
97%
Szuper barátnőid vannak, akik egotuningra használják a pasijaidat. Azért azt velem ne akarja senki elhitetni, hogy sorozatban lelépnek mellőled a pasik a FOGLALT barátnőid kedvéért mindenféle előzmény nélkül. Nem vagy köteles bemutatni semelyik barátnődnek a pasidat egyébként. De szerintem a te önbizalmadon is van mit csiszolni, plusz eléggé beleválasztasz a pasikba is. Ez a mostani akiről írsz, hogy nem szerelmes csak el van veled aztán nagyon bombabiztos kapcsolatnak tűnik. Én kezdetnek meglazítanám a hiperszuper ezeréves barátságot a csajokkal, és mélyen magambanéznék, hogy mi lehet az oka a folyamatos kudarcoknak.
2021. ápr. 1. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/100 anonim ***** válasza:
95%
Ne olyan pasit válassz aki csak elvan veled. Hanem olyat, aki veled is szeretne lenni. Én a bnőimet csak akkor mutatom be, ha már komoly a kapcsolatunk. Addig minek? Ha nem érzem azt, hogy stabil a kapcsolatunk akkor felesleges megismernie a barátaimat. Más részről, ha egy pasi még csak az elején jár veled, minek teszed ki csábításnak? Ha nincs elköteleződve még feléd és járogattok, akkor igenis felméri a terepet, hogy mi a helyzet. Ezért próbálkozik be a barátnődnél, mert te még csak egy lehetőség vagy, ahogy ők is lehetnek a szemében lehetőség. Nem tudom jól elmagyarázni, de az fix h amíg nincs meg az elköteleződés, addig nem téged fog biztosra választani.
2021. ápr. 1. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/100 A kérdező kommentje:

Az oka valszeg hogy en nem egy komoly magabiztos nő vagyok, hanem joformán egy "hebrencsebb", segitségre szorulobb, gyámoltalanabb, nevetgélősebb tipus.


Világéletemben ilyen voltam, kicsi korunktol fogva végig megvan ez a kulonbsèg köztünk a bnőimmel.


A csajoknak meg természetes hogy a nyalizás a pasiktol bók és öröm.

Őket nem is tudom hibáztatni. Azt lehet egotuningra használni aki alapot ad arra.


Irto ritka az a fèrfi aki nem dől be a külcsínnek tőlük.

2021. ápr. 1. 08:39
 5/100 anonim ***** válasza:
98%
Szerintem eleve rossz pasikkal kezdhetsz, olyanokkal akik cseppet sincsenek odáig érted. Az aki csak elvan melletted mindig nyitott lesz a barátnőidre vagy más lányok felé, mert alapból komolytalan pasas. Jobban meg kellene válogatni kivel állsz le.
2021. ápr. 1. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/100 A kérdező kommentje:
3. De elkőteleződés után is meglátni ezt rajtuk ahogy felpezsdulnek..en már abszolut nem mutatok be senkit nekik. Ha évekig járok is valakivel akkor évekig élek "kétlaki"életet.
2021. ápr. 1. 08:40
 7/100 A kérdező kommentje:

A mostanit sem mutatom be majd soha.

Meg a kövit sem.


De attol még ez ott van a levegoben hogy nem is mutathatnám be mert addig számitok csak a kapcsolatban..

2021. ápr. 1. 08:41
 8/100 A kérdező kommentje:

Folyamat sunyinak kell lennem a saját párkapcsokataimban meg titkolozni.

Ez ugy annyira irritál..

2021. ápr. 1. 08:43
 9/100 anonim ***** válasza:
100%
De gondolod, hogy csak a barátnőid miatt hagyna el az a pasi? Mert elárulom, hogy nem, a sarki fűszeresért is. Ha olyannal vagy kapcsolatban, aki csak elvan veled, az dobbant amikor tud, mert nem te számítasz neki. Nem tudom milyen személyiséged van, én sem vagyok egy komoly dáma, de eléggé magamba tudom habarítani a pasikat. Ne legyél olyan kapcsolatban, ami takaréklángon ég és csak úgy elvagytok egymással, mert el fognak hagyni az első lehetőségnél barinőktől függetlenül. Inkább maradj akkor egyedül és keresgélj tovább, mert ezeknek a kapcsolatoknak így semmi értelme.
2021. ápr. 1. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/100 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy ember szemében azért vagy “szerencsétlen szánalom”, mert nincs párkapcsolatod, az az ember retardált és nagyon beszűkülten látja a világot. Az ilyen nőktől herótom van, azt hiszik, hogy az élet egyetlen értelme az, hogy gyorsan férjhez menj és gyereket szülj. Mondjuk amennyi esze az ilyen nőknek van, nem meglepő, tanulásra és munkára úgyis alkalmatlanok...tehát marad egyetlen opciónak a gyors bepasizás.


Mondjuk szerintem veled sem teljesen kerek minden, ha csak ugrálsz kapcsolatból kapcsolatba. Lassíts, vegyél vissza, adj időt annak, hogy az igazi rádtaláljon, nem kell fűvel-fával együtt lenni. Először ismerd meg alaposan és csak utána kezdj vele kapcsolatot. Ilyet amúgy nekem egy barátom sem csinált, hogy a lehető legalpáribb módon flörtölgessenek a barátnőimmel. Szóval mi lenne, ha esetleg nem alpári barmokat választanál?

2021. ápr. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!