Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit szóltok hozzá, hogy Berki...

Mit szóltok hozzá, hogy Berki Mazsi a szülését élőben fogja közvetíteni?

Figyelt kérdés

Én ma láttam egy bejelentkezését. Ott hallottam, de le vagyok döbbenve. Mondták, majd ha beindul a szülés, indítják is valamelyik oldalon az élőt.

Ki fogja ezt megnézni? Minek ezt közvetíteni?


(Berki Krisztián feleségéről van szó.)


2021. okt. 29. 21:40
1 2 3 4
 11/39 A kérdező kommentje:

Én teljesen le vagyok döbbenve komolyan mondom...

Biztosan mindent megmutatnak az életükben, de basszus a szülés nem tartozik a nagy világra.

De lehet én vagyok régimódi.

2021. okt. 29. 22:16
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

De nem ám ingyen lehet nézni, hanem 1490 forintért cserébe. Épp nem rég láttam erről egy képet.

Röhej, ingyen nem nézném, ahogy ez a beképzelt tuskó szaporodik, nemhogy pénzért.

2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim válasza:
100%

A kedves kismama valoszinüleg nem tudja miböl all a szüles, elsö baba, en sem tudtam milyen a szüles ameddig en magam at nem eltem.

Szerintem ha tudna akkor nem menne bele ebbe az ocsmanysagba.

Viszont ugy olvastam a parjanak mar van egy gyermeke, tehat ha bent volt a szülesnel, akkor tudja nagyjabol mi jatszodik le ott. Nem ertem ennek ellenere, hogy teheti ki a feleseget megis ennek?

Utana nyugodtan lehet baba pudert es mosi pelust reklamozni es liveozni 2 pelus csere meg egy böfi között. Na de ez durva...szerintem:)

Ettöl függetlenül jo egeszseget kivanok nekik es remelem szep szüles elmenyben lesz resze.

2021. okt. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Tényleg pénzt kérnek érte? Akkor addig nem jutottam el a videóban, ha ott mondta. :D

Oké, nekem így elég is volt ennyi belőlük. A babát sajnálom. Nem tudja mi vár rá...

2021. okt. 29. 22:19
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
#14 Bezony, van pofájuk: [link]
2021. okt. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 A kérdező kommentje:
#15: :O Atya ég. Én nem láttam ezeket. :D Nem követem őket. Az insta ajánlotta a videóját amiről írtam itt. Hàt ez kemény. Szerintem ők az összes magamutogató celeben túltesznek ezek szerint.
2021. okt. 29. 22:22
 17/39 anonim ***** válasza:
100%
Én sem követem, mert ki nem állhatom őket, csak a facebookon láttam ezt a képet kiposztolva. Legalja, de eddig is az volt a Berki família.
2021. okt. 29. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Egyre kínosabb, ahogyan ez az ember próbálja eljátszani, hogy a seggét is húszezresekkel törli ki, de sorra adja el magát a legaljább tévéműsoroknak, most meg már a felesége szülését mutogatja, hogy pénzhez jusson. Erről nem egy gazdag ember jut eszembe, inkább az, hogy karácsonyra küldök nekik segélycsomagot.
2021. okt. 29. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%
Innentől kezdve meg reménykedjünk benne, hogy nem lesz komplikáció és nem azt veszi fel, hogy neadjisten bármi történik a babával vagy a feleségével. Vagy akkor kikapcsolná? Vagy árat emelne? Hol van a határ?
2021. okt. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
7%
Remélem halva születik a rákos berkinek a pujaja
2021. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!