Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Nem unalmas még az emberek...

Nem unalmas még az emberek számára Csobot Adél? Miért muszáj mindenütt őt nyomatni?

Figyelt kérdés
Ajándékba kap egy kocsit, csak úgy, aztán ott van az Álarcos énekes, X-faktor, de már még filmben is szerepet is az El a kezekkel a papámtól című filmben. Szinte nincs olyan hely, ahol ne nyomnák ezt a vigyorgó nőt.
2021. okt. 31. 13:09
 1/9 anonim ***** válasza:
13%

Nem a te irigy, savanyú életedhez fog alkalmazkodni az Adél. Ő egy erős, független nő, amilyen nőd neked soha nem lesz vagy amilyen nő te soha nem leszel. Dolgozd fel és ne őt utáld állandóan az internetes fórumokon.

Az Adél utálók profilképeit elnézve én a helyetekben amúgy is egy jó plasztikai sebészre gyűjtenék és nem a gyűlölködésbe pazarolnám el az energiám.

2021. okt. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
65%

mi van akkor ha vigyorog had vigyorogjon ha boldog


ez tenyleg csak irigyseg

2021. okt. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
50%

tekerj le

Kapcsolodo kerdesek


igen megeshet hogy szed valami "doppingszert"

vagy pusztan "hyperaktiv" mint irtam egyik rolaszolo kerdesnel

2021. okt. 31. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Minek nézed akkor? Én pl azt se tudom mikor láttam a nevét utoljára.
2021. okt. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
53%
Na,rögtön ugrott az "irigyező" adélsz@póka az 1es személyében. Attól,hogy te erre az infantilis,bugyuta fogsorra vered a pöcsöd felfoghatnád,hogy sok embert taszít az idióta vicsorgása meg vihogása. Külsőleg meg tök átlag. Ha akarnék plasztikát akkor is az utolsó lenne,akire hasonlítani szeretnék.
2021. okt. 31. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%

A pasid maszturbálási szokásait ne rám vetítsd ki. Köszi.

De legalább világos, hogy miért utálod. Gondolom amikor veled van is rá gondol. Ez van. Válts pasit, de nem kell ezért Adélt utálni és irigykedni rá.

2021. okt. 31. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
0%

Mondja ezt az, aki másokat a jókedvük alapján ítél el. xD

Nem lehet mindenki olyan savanyú, mint te Bubu.

2021. nov. 1. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
72%

10

Egyébként miből szűrted le,hogy savanyú vagyok? Csak mert irritál egy celeb? Elég korlátolt a fantáziád. Bubu. :D

2021. nov. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
69%
Ez a luvnya a bazilikaajtó orrlyukával... Unddorító, bugyuta. Istenesné, kamiufeleség. Bence meleg. XD médiaribik, megélhetési celebek.
2021. nov. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!