Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Akik élőben nézték Berki...

Akik élőben nézték Berki Mazsi szülését a neten és fizettek érte 1500 forintot,azok hozzátartozók,barátok lehettek?

Figyelt kérdés
Nehezen tudom elképzelni hogy egy 180 ezret kereső bolti eladó,aki csak a tévéből ismeri Berkiéket pénzt adna ki arra hogy élőben nézhesse Mazsi szülését.Szerintem barátok,rokonok,munkatársak fizethettek és nézhették élőben.Egy átlagember akinek reggel mennie kell dolgozni nem fog egész éjjel fennmaradni hogy Berki Mazsi szülését nézhesse élőben.

2021. nov. 8. 03:19
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:
Berkiéket sokan ismerhetik személyesen is gondoljunk csak arra mennyien dolgozhatnak a Tv 2-nél vagy a Fradinál.
2021. nov. 8. 03:21
 2/20 anonim ***** válasza:
96%
Nézték vagy százezren elvileg.Nem hiszem hogy ennyire népes lenne a kiccsalád. Átlagjózsi gondolom azért nézte hogy hátha kivillan valami izgalmas látnivaló,mert az asszonyát már úgy unja ahogy van. Átlagjulcsi meg azért nézte mert a nőkben gondolom benne van a “szakmai”érdeklődés.Én nem néztem mert telibe lesz@rom az egészet.
2021. nov. 8. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 L.. István ***** válasza:
89%
#2: Átlagjózsinak ha van netje akkor annyi ilyet néz amennyit akar ingyen is, nem fizet érte külön.
2021. nov. 8. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
83%
Azért lássuk be, 1500 forint sehogy sem nagy pénz, még akik szűkölködnek is meg tudják oldani, hogy lássák azt a förtelmet. Tudtommal 300 milla összegyűlt, ki tudja mi igaz belőle. Ha igaz, akkor az emberek nagyon igénytelenek.
2021. nov. 8. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
94%

Elképedve nézem ezeket a 2-300 milliós összegeket, amik különböző oldalakon megjelennek.

Én nem láttam "előben", de több screenshot is napvilágot látott, ezeken a nem fizetős részén kb 10.000 néző volt, a fizetős részén kb 1000-1100 néző. Tehát bőven 10 milla alatt van az összeg, amit kerestek.

Még úgy is, hogy főműsoridőben indították az adást és viszonylag hamar éjfél körül lehetett látni a szülés végét, a fizetős részt. A kiemeléskor 5 óra 3 percet mond az orvos születési időnek, mivel vajúdáskor némi fény beszűrődött az ablakon, a műtétkor kint pedig korom sötét volt, így ez hajnal 5 óra lehetett. Hajnal 4-5 között biztosan negyed ennyien nem nézték volna...


Kettejüknek együtt van 550e insta követőjük, ha belevesszük, hogy nagyjából ugyanazok követik mindkettőt, akkor lehet összesen kb 400e egyedi követőjük. Az a marketing legnagyobb csodája lenne, ha ezzel elértek volna 50% konverziót. Teljes mértékben kizárt. A 200ezres nézőszám totál kamu.

2021. nov. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
52%

Lehet kíváncsiságból nézték, hogy milyen egy szülés. Sok nő ismerősömnek elképzelése sincs róla hogy hogyan zajlik. A rózsaszín mézes mázos sztorit ismerik csak amit a többi ember magyaráz be nekik. Azt hiszik nem is fáj. A férfiakról nem is beszélve...

Egy ilyen videó megnézése felnyithatja a szemüket hogy nem is annyira gyönyörű dolog a szülés. Én is mutattam egyszer ilyen videót a tudatlan barátomnak, nah azóta nem hozta fel a gyerekvállalást 😂

2021. nov. 8. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
92%

Nagyon durván ingerszegény lehet annak az embernek az élete, aki ilyennel tölti az idejét.

Ez annyira az alja, hogy kizártnak tartom a 200ezret. Valami nonszensz szám. Pár ezret saccolnék, az már reális.

2021. nov. 8. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
91%
engem már az a gondolat is elborzaszt, hogy valaki kiteszi a netre a gyereke születését, nem ám pénzt kérjen érte. a következő mi lesz? Árulni fogja a szaros pelenkákat vagy mi?
2021. nov. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Szerintem az egészet Berki fizette ki.
2021. nov. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
90%

"Árulni fogja a szaros pelenkákat vagy mi?"


Légyszi ne adj neki ötleteket

2021. nov. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!