Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Kinek, ki a kedvenc külföldi...

Kinek, ki a kedvenc külföldi férfi színésze?

Figyelt kérdés

Akinek több kedvence van, ilyen kategóriában!

Többet is írhat!


Miért kedvenc vagy kedvencek?



2021. nov. 10. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Mindig mas. Igazabol nem is a maguk a szineszek, hanem a szerepeik.

Pl. most a Mandaloriant nezem eppen es Mando karaktere abszolut bejon. Miert? Mert csak... Minden ferfinek ilyennek kellene lenni. (Jo, tudom, hogy en vagyok a gonosz, mert megmondom, hogy milyen legyen egy pasi, de akinek nem tetszik, az vigasztalja magat, hogy nem nekem kell megfelelnetek, hanem a baratnotoknek.)

2021. nov. 10. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%

Hát változó:D

Ahogy az elsőnél. Most a hegyi doktor-ujra rendelt nézem,és így Hans Sigl lett a kedvencem:)

2021. nov. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Henry Cavill
2021. nov. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
84%

Nekem Brant Daugherty, Nicholas Hoult, Dominic Sherwood a top 3, csak a kinézetük miatt, egyértelmű.

De KJ Apa is nagyon bejön, vagy Jensen Ackles, csak ő már öreg(szik).


Alakítás alapján annyira senki, de ha az alapján kéne választanom, akkor James Spader - Blacklist, William H Macy - Shameless és Penn Badgley - You.

2021. nov. 11. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekkormban Jackie Chan volt a kedvencem, aztán a 20-as éveim elején Russel Crowe, mostanában Liam Neeson, Tom Hardy, és DiCaprio. Persze a régi nagy öregek, mint DeNiro, vagy Hanks és Pacino filmjeit is megnézem
2021. nov. 11. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Adam Sandler, Ben Stiller, Ryan Reynolds.
2021. nov. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

-Simon Baker

-Denzel Washington

-Ben Affleck

-Tom Cruise

-Harrison Ford

-Szong Dzsunggi

2021. nov. 12. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!