Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Túri Xéniáról...

Mi a véleményed Túri Xéniáról (Nia Even-ről)? Valamint a MyBody MyArt termékről?

Figyelt kérdés
2021. nov. 25. 15:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
52%
Csak azt tudom most szakítottak a párjával 50.alkalommal. :D
2021. nov. 25. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Ez nem feltétlen egy vélemény. :) Inkább az influencerek mindenbe belekezdenek, amiben pénzt látnak jelenségre gondolok.
2021. nov. 25. 18:27
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Nézd szerintem Kia teljes mértékben enélkül a csoda bogyó nélkül fogyott le. Mindig is azt hirdette, hogy tiszta étkezés és sok edzés vezet a sikerhez. Miután ráérzett, hogy át kellene nyergelnie a Fitness iparra, utána kezdte el behozni ezt a "zsírégetőt", ami igazából egy étvágycsökkentő kapszula lenne. Szerintem placebo. Nia minden évben életcélt vált. Mikor elkezdtem követni, akkor a borozás és a cider nagykövete volt, akart is velük szponzorációt. Utána rapper lett, ami tudjuk, hogy végződött. A tvbe is próbált betörni. Volt már pillás és körmös is, most pedig business Woman és fitness guru.
2021. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
44%

#2


De vélemény csak nem fejtettem ki...

Arra céloztam vele, hogy mindenben ez jellemzi.

Elkezdi aztán hopp vége, újra - hopp megint csend, megint új dolog ideig-óráig aztán kopp és így tovább.

Az ember a hibáiból tanul azzal nincs gond, de ő a zenélésnél is amikor a 99% mondta sz@r inkább törölt&tiltott mindenkit a YT videó alatt kikapcsolta a hozzászólás lehetőséget, irigyezte azt, aki rosszat írt holott tudta ő jól valóban pocsék volt ( mostanra el is ismerte sőt instán jelezte beszélni sem akar róla).

A fogyása meg full idegi alapon volt csak aztán összekötötte üzleti résszel a dolgot ( mondjuk ez ügyes húzás ÜZLETI szempontból, morálisan már más kérdés).

Én régen különben csíptem, de aztán egyre több dolog vált ellenszenvessé...most hogy újra egyedül van talán vissza fog térni a régi Nia, de az is lehet nem függött össze a párjával a dolog csak egyszerűen változott majd meglátjuk.

2021. nov. 25. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Szerintem is mentális problémái miatt fogyott le decemberben. Most meg étvágycsökkentő tablettát árul. érdekes.........
2021. nov. 25. 22:41
 6/11 anonim válasza:
52%
Az a tabletta teljesen ugyan az (1 összetevő különbséggel), mint a jutavit slim lady tabletta, ami kb 3 ezer forint!! Nyugodtan megnézheti bárki az összetevőket…. Nem is értem ezt a sok hülyét, aki veszi 10 ezerért azért, mert rózsaszín borítékban kapja és good girl parfum illata van…. Persze a rendeléseket elnézve azért megkereste már vele az első millióit, de bízom benne, hogy ez is lecseng, mert ő azért nem egy gyógyszerész, nem talált fel a világon semmit, de vélhetően talált egy szert (marok számra szedte ezeket), amitől nem volt éhes, gyorsan új formába csomagolta, és kész is a biznisz. Kb ugyan azt a vonalat lovagolja, amikor Kínából rendelt bigyókat brand névvel ellátva 15x-os áron árusítanak webshopok. De sokan nem látják a fától az erdőt..
2021. dec. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Ezek a celeb és influencer termékek nagyrészt atcsomagolt vackok. Nia részéről okos húzás volt, hogy beszállt a Fitness iparba és inkább elengedte a rapperkedest. Most viszont mindenből pénzt akar már csinálni. Nem is csinál kérdezz feleleket, hanem megnezetne veled a fizetős interjujat fliveon. A tucat edzős videokert és már kéri a havi négy ezret. Kezd olyanná válni mint egy bizonyos HV influencer.
2021. dec. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De most a (volt) párjával megy a feszkó bár ezt is bírom, amikor nem akar róla beszélni, de csepegteti képekkel hogy rendőrt kell hívni meg feltörték az oldalát. Írjon 100 ember, hogy szegény Nia, akik leveleit kiteszi így üzenve exnek. Hát én nem tudom, de sokszor úgy viselkedik, mint egy tini pedig azért 30 körül az ember már felnőtt, érett ember legalábbis optimális esetben. Én minden jót kívánok neki, de úgy csapong mindig hogy követni nem bírom.
2021. dec. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
Használtam, használom. Nekem be vált maximálisan.
2022. febr. 25. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Szerintem nagyon sok maga a nő,attól mert valaki hirtelen sokat fogyott(gondolom idegi alapon vagy ki tudja), és feltöltette az arcàt, szàjàt meg felrakatott egy derékig erő póthajat, hatalmas nőnek/üzletasszonynak gondolja magàt.Gondolom ha màr ennyit "vàltozott" összekötötte a legújabb "vàllalkozàsàval" ami valljuk be a mai vilàgban eladható, mert mindenki fogyni akar tablettàkkal,mindenki a tucat insta làny akar lenni és megfelelési kényszerük van, mert ha màr van rajtad + 5 esetleg 10kiló akkor màr hogy nézel ki... Mindenesetre ügyes húzàs, de szerintem egyszer ez is lecseng, és az emberek ràjönnek hogy a Jut@vit Slim Lady 2500ft és pontosan ugyan ez a tabletta, olyan mintha àt lenne cimkézve😅
2022. márc. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!