Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testépítésben járatos emberek...

Testépítésben járatos emberek véleménye érdekelne az alábbi termékről, szerintetek jó?

Figyelt kérdés

[link]


Erről lenne szó, otthon végezhető gyakorlatokhoz egy laikusnak.


2018. jún. 11. 12:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó lesz.
2018. jún. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 nemaRendőrség ***** válasza:

Én inkább edzőterembe mennék.

Sokkalta több mindent tudsz csinálni, és ha már ott vagy akkor azzal foglalkozol 1-2 óráig, még otthon nem

2018. jún. 11. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lesz, nem kell terembe menni mert csak teli van bunkóval meg nem lehet elférni. Én jobban szeretek itthon nyugodtan 1-2 órát edzeni.
2018. jún. 12. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 $$$$$ ***** válasza:
Hát alapból jó lenne. De ha jól látom akkor ez ,,homok" súly tehat egy műanyag fel van töktve valamivel. Nekem volt iylenem. Amiben cement szerüség volt vagy valamiylen szürke por. És hat kilyukadt meg a dugo menten ( ahol bele lett öntve) is folyt. Meg a műanyag hegesztés menten is megrepedt és hullott belőle. Tehat en többet iylen fajta súlytarcsát nem veszek. Csak öntöttvast vagy kazanlemezből csináltat XD . De ugyanakkor az is lehet ,hogy csak en nem vigyaztam rá rendesen és néha erősebben tettem le a kelleténél. De én akkor se ajanlanám ezt a fajta tárcsát . Szerintem sokkal jobb az öntöttvas vagy a kazanlemezből összehegesztett...
2018. jún. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar en is ott jarok hogy csinaltatok magamnak az unokatestveremmel, illetve ha vannak eszkozeim en is tudok csinalni.
2018. jún. 14. 09:30
 6/6 $$$$$ ***** válasza:
Jaja. Szeribtem jobban jársz ha csinálsz vagy hasznaltan veszel gyari tarcsát nekem is van vsinált illetve hasznaltan is vettem tárcsákat. Mert ugye az új öntöttvas tárcsa eleg drága . A homokkal (vagy nem tudum mi van benne ) felöntöttett meg ne sokba nézem mert nincs vele jó tapasztalatom mert minden tárcsam ami olyan volt kilyukadt...
2018. jún. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!