Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Temes Anikó dolgozik valamit...

Temes Anikó dolgozik valamit vagy évek óta csak otthon ül?

Figyelt kérdés

Régebben még válaszolt nagyjából erre a kérdésre, és a vlogokban is kicsit mesélt a munkájáról, bár akkor se volt tiszta teljesen, hogy pontosan mit csinál. Viszont tavaly év eleje óta max. néha kötelességből megjegyzi, hogy épp aznap dolgozott is, de olyan érzésem van, hogy csak amiatt, mert rá szoktak kérdezni.

Egész nap a házban babrál meg nem kis összegekben vásárol, vagy épp a Palkóval másfél órákat kávézgat stb., de ezen kívül mégis mit csinál? Ok, hogy nem látjuk 0-24, de a posztjai és elmondásai alapján azért egy egész reális kép kialakul, és az azt mutatja, hogy Gábor dolgozik, ő meg csak élvezi a körülményeket, és nagyon büszke magára, hogy mit ért el ennyi idős korára, de ezeket nem is ő érte el, hanem a férje. Leszámítva, hogy ő álmodta meg a csempéket vagy épp a bútorokat. Még a fősulit is abbahagyta, de arról is mélyen hallgat.



2021. nov. 26. 21:58
1 2
 1/19 anonim válasza:
100%
A régebbi vlogokban meg a lakásból többször mutatta hogy dolgozik de mióta a kis házban vannak szerintem feltűnően nem mert a tavalyi vlogmas alatt is alig dolgozott és szinte az egész napjat fel ölelik azok a programok amiket elmond
2021. nov. 27. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Állítólag a családi vállalkozásukban dolgozik, de amíg régebben legalább úgy tett, mintha csinálna valamit, például eljárt postára meg ilyenek, addig mostanában már csak a házat videózgatja.
2021. nov. 28. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%
A tegnapi videója után én is elgondolkodom, hogy ő egész nap csak vásárolgat? Minden xart összehalmoz abba a szép házba :(
2021. dec. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
79%
Na igen. Nem lenne pofám a párom nyakán élősködni.
2021. dec. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Ő sem lehet különb, hiszen Anikó mindig is ilyen volt, mégis feleségül vette.
2021. dec. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
86%

Bevallom én régen azt gondoltam, hogy mlm-ezik, azért titkolja ennyire, de akkor még valóban meg volt a látszata, hogy dolgozik valamit. Sose értettem, hogy miért 7pecsétes titok, ha már betekintést enged az életébe, akkor nyilvánvaló, hogy az is érdekelni fogja az embereket, hogy mivel foglalkozik.


Fura egy nő, amikor passzív volt az egyetemen rendszeresen beletette a vlogokba,hogy épp vizsgára készül, szóval...

2021. dec. 19. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem szart se csinál, legalább is munka szempontjából biztosan nem. Nem tudom a férje hogy bírja még elviselni a 73. cuki bögrét meg tacskós lóf*szt, a világból kiszaladna ha mehetne, de most már mindegy. Cuki a Lufika meg minden, de hogy miért kell úgy kezelni mint egy kisbabát, nem fogom fel. Remélem sose lesz gyerekük, mert Lufi mellé nem fér meg.
2021. dec. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
72%

Érdekes. Az elején elhittem,hogy dolgozik...szerintem mára csak a youtube maradt meg a szponzorok. Nincs ezzel baj.. csak ne tagadná.

Engem sokkal jobban idegesít annak a kutyának a babusgatása,meg önmaga bámulása a kamerában (hunyorgások,hajsimogatás)

2021. dec. 30. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim válasza:
68%
Ja,meg a cuppogás két mondat között...
2021. dec. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
18%
Nem tudom mégis milyen lelkivilággal rendelkeznek itt egyesek, akiket az zavar, hogy egy ember babusgatja a kutyáját?! Jobb lenne ha belerúgna? Mint sajnos sokan teszik...Az ilyen válaszolókat valószínűleg nem szereti senki, és irigyek egy kutyára, akit viszont nagyon is szeret a gazdája. Változtatni kéne magatokon, akkor talán titeket is babusgatna valaki! ;)
2022. jan. 9. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!