Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért mondják, hogy amit az...

Miért mondják, hogy amit az Alee gyerek csinál az tehetség?

Figyelt kérdés

Szerintem tucat rapper és gagyi is.

Miért hallgatják millióan a zenéit? Nekem a fejem is megfájdulna, ha őt kéne hallgatnom.

Nem tartom jó rappernek, a hangja sem jó, pedig az kéne hozzá. Megújulni sem tud, mindig ugyanolyan, és ez már elég unalmas.

Meg minek sajnáltatja magát, hogy szavazatokat kapjon? Mindenki azzal jön, hogy milyen nehéz gyermekkora volt stb, ez a verseny mióta szól arról?

Fel nem foghatom, miért rajonganak érte ennyien. Nincs benne semmi különleges. A legutóbbi adásban nagyon béna volt, nem érdemelt volna továbbjutást. De a nézők végig a széken tartották, de miért?

A kislányoknak tetszik és nehéz körülmények közt nőtt fel, ezért nyerjen meg egy tehetségkutatót? Mert hogy ő nem tehetség, az is biztos...



2021. nov. 30. 12:53
 1/10 anonim ***** válasza:
33%

Az egy dolog hogy neked nem tetszik,de másoknak igen. Nem értem, ennek a kérdésnek mi értelme van.

Most jobb lett az életed, hogy elkezdted kritizálni őt?

2021. nov. 30. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
58%

Azért az Irigyeim zenéje eléggé ott van.

De megértem, ha neked nem jön be, ízlések és pofonok.

2021. nov. 30. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
82%
Egyet ertek veled.
2021. nov. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Amíg megy az X faktor, futtatni kell. Utána el lesz felejtve mint az előzőek. Hallgat még bárki USNK-t? Pedig az is mekkora szám volt.
2021. dec. 1. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
32%

o/ Jelen aki USNK hallgat..


Szerintem kicsit az ALEE, a USNK-hez képest visszalépés..

2021. dec. 2. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%

Mert ezt kell mondani, rá lett kihegyezve ez az évad. Tipikusan az az "előadó", aki nincs is ott a színpadon, miközben nézed nem is őt látod, hanem a színfalak mögötti producert, kreatív marketingest, a színpadon meg csak az erőltetett, előbbiek által megcsinált és képünkbe tolt sztárocskát, a hullócsillagot, akit 3 hónap múlva már mindenki hatszor elfelejtett.


Ez amúgy nem is az ő hibája, személy szerint nem utálom, inkább a korszak és a lélektelen zeneipar sokadik terméke, csak most éppen őt léptették le a futószalagról a középpontba, egy percre.


Nem kell tehetség meg gondolat, meg tartalom, semmi, show kell, ami tart 2 percig, aztán jöhet a következő. Ez ennyi.

2021. dec. 4. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%
Mert az is❤️ Ő annyira extra, és mindig tud újat mutatni🥰.<33
2021. dec. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Sose tud újat mutatni, mindig ugyanolyan unalmas.
2021. dec. 4. 22:44
 9/10 anonim ***** válasza:
72%
Komolyan, 14 év és 40-es IQ felett ki szereti ezt a travi kinézetű, rohadtfogú, herbás kis macskajancsit?
2021. dec. 5. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
7%
A buszon két csaj mögöttem állt és elkezdtek az X-Faktorról beszélni, meg kritizálták Aleet, hogy milyen idegesítő, meg nem is olyan körülmények között él, amit mutatott a kisfilmben, csak ezzel akarja megfogni az embereket. De én ezt nem hiszem el, pont nem ő tűnik olyan embernek, aki hazudna de mindegy...
2021. dec. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!