Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményed Britney...

Mi a véleményed Britney Spearsről ?

Figyelt kérdés

2021. dec. 2. 11:11
 1/7 anonim ***** válasza:
94%
Az hogy a szülei jól elcsesztek az életet, jobb életet érdemelt volna
2021. dec. 2. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szimpatikus, jó csaj, régen is tetszett a külseje meg még most is. Zenéi közül viszont csak a legelső slágere jön be amit a 2000-es évek elején készített, a többi nem jó.
2021. dec. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13%
Tulértékelt...
2021. dec. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
91%

Pont a napokban néztem meg őt instán, hááát inkább nem kellett volna 😀

Látszik, hogy valami nincs rendben a fejben.

2021. dec. 3. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
34%
Nekem tetszik nagyon
2021. dec. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
35%
Mivel cseszték el az életét? Vannak gyermekei, sztár lett belőle. Nem hiszem hogy a szülei miatt voltak drogos és piás botrányai. De azon már rég túl van. Ő egy sztár. Én lennék a helyében, lennék "elcseszett" milliomos tinibálvány énekesnő.
2021. dec. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
42%

A 2. és 3. lemeze nagy kedvenc. Valószínűleg csak az internet-korszak beköszönte miatt nem ő lett a "következő Madonna". Így most nincs "következő Madonna".

Az orrműtét előtt nagyon szép volt. Most már sima anyuka feelingje van.

A korai zenéi alulértékeltek. Igaz, hogy a produceri munka főként Max Martin érdeme, de mégiscsak ő vitte sikerre a dalokat.

Az utolsó tizenakárhány évének magánélete elég gáz és szomorú. Szerencsére happy end lett.

2021. dec. 25. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!