Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A BTS általában mennyivel...

A BTS általában mennyivel előbb szokta bejelenteni, hogy turnéjuk lesz minthogy megkezdődik a jegyek árusítása?

Figyelt kérdés
Mert most itt a Los Angeles-i koncertekkel kapcsolatban minden nagyon gyorsan történt, de azt olvadtam azért normál esetben el szokott teli 1-2 hónap ez igaz?Még viszonylag új army vagyok és nem igazán vagyok tisztában ezzel.

2021. dec. 3. 10:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Igen általában 1-2 hónapra bejelentik a turnét
2021. dec. 3. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Most azert volt olyan gyors nehogy módosítsák a törvényt és ne tudjanak be hajtani a sok pénzt
2021. dec. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Utolsó milyen törvényre gondolsz?Arra h lehet koncertezni?Csak mert pl. Harry Styles már jóval előttük is tartott koncerteket.
2021. dec. 3. 17:49
 4/11 anonim ***** válasza:

Igen mivel ezek akár naponta is változhatnak tudod te is jól hogy barmikor maszkot kell hordani amikor gondol egyet a vezetőség! (És kell is) és megint gondolhatnak egyet és megint nem lesz karácsony illetve szilveszter… :(

Ugyan úgy igaz ez a többi országra mert barmikor gondolhatnak egyet és korlátoznák valamit!

2021. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Valamint nem az előtte a lényeg hanem hogy amikor ők akarnak akkor lehet korlatozzáj oket!
2021. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Amugy jó tanács ha akarsz menni akkor ne várd azt meg hogy magyarba jöjjenek mert nem fognak! Ha lesz németországi akkor menj el oda különben nem lesz más esélyed!
2021. dec. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Ja értem hát ez igaz :( csak nagyon szeretném ha idén el tudnék jutni, mert aztán ugye arról h Jinnel is mi lesz mondanak minden félét meg ahh nagyon szeretném már őket látni ♥️. És igen tuti nem fognak Mo.-ra jönni és erre a kezdetektől számítottam de nem baj, majd akkor megyek én :).Köszi a válaszokat!
2021. dec. 4. 01:04
 8/11 anonim ***** válasza:
idén? szerintem idén már nem lesz semmi vagy még is tartanak valahol? ":D
2021. dec. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Jajj na akarom mondani 2022-ben, idén már tuti nem lesz más szerintem.
2021. dec. 4. 02:47
 10/11 anonim ***** válasza:
ja azért ":DDD
2021. dec. 4. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!