Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Berki Mazsi milyen jogon...

Berki Mazsi milyen jogon mutogatja mindig más gyerekét? A sajátját meg sosem.

Figyelt kérdés

Pamela kérése ellenére folyamatosan mutogatta instán Natit.

Mióta megszületett a saját gyereke, őt még egyszer nem mutatta meg. Az arcát folyton takarja.

Véleményem szerint egyik gyereket se kéne folyton neten mutogatni.


2021. dec. 12. 10:29
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
88%
Agyhalott,pénzéhes,semmirevaló liba. Mit vársz?
2021. dec. 12. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
83%
Azért hálistennek most történt valami, a bonus mommy képet is levette és nyílvánosan bocsánatot kért Pamitól.
2021. dec. 12. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:

#2: Igen? Nem is láttam.

Csak nem ráébredt arra, hogy milyen a kedves férje?

2021. dec. 12. 10:37
 4/32 anonim ***** válasza:
93%
Mikor a bűnöző férjét mentegette a fékezéses ügy után, ott szerintem látszott hogy a nő mentálisan totál nem ép. Egy zöldszemes ostoros szintjén van kb.
2021. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
89%
Pletykák szerint Berki megcsalta nem is egyszer. Mazsi az anyjához költözött, levettek mindketten egy csomó közös képet. Mazsi insta sztorijai nagyon árulkodóak, türelmet kért, látszik, hogy mióta nincs Krisztián teljesen más lett.
2021. dec. 12. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
73%
16án megjelenik az újság, amiben bejelentik, hogy elválnak aztán onnantól nem lesz a nagy titkolózás sem és a gyereket is láthatja a nagyérdemű, bár amilyen szülei vannak valószínűleg nem egy világ szépe, hiába nem tehet róla. Mazsi annyit hazudott, sunnyogott, nagyképűsködött polgárpukkasztott, hogy ha őszintén megbánná se venné már komolyan senki ezt a pálfordulását, csak ha feladná a magamutogató életét és civilként élne tovább. Amíg a berki hátán felkapaszkodott reklámtábla addig ugyanolyan hiteltelen hazug, mint azelőtt. Addig ez csak duma, mert most épp erre harap a nép. Ravasz egy nő, igen az agya is az lett mosva de nem kell őt sem félteni és főleg nem szentté avatni, mert egy fél mondatban utalt arra, hogy megbánta amit tett. Egyelőre ugyanúgy sunnyog, mint mindig mikor Krisztián manipulativ hazugságokkal teli dolgaihoz asszisztált mű vigyorral. Ezek azt gondolják a csúsztatás nem számít hazugságnak, csak hát ugye cinkos aki néma. Mazsi majd aláírja szépen a titoktartási szerződést és sunnyog tovább, sosem vállalva a felelősséget azért a rengeteg hazugságért, törvényszegésért, amihez asszisztált.
2021. dec. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:
#6: Elválnak??
2021. dec. 12. 13:36
 8/32 anonim ***** válasza:
84%
Neked talán nem tűnt fel, hogy szetmentek?
2021. dec. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:

Nem.

Nem követem őket napi szinten. A storyk amiket kitesz, annyira unalmasak, hogy gyorsan átpöregetem őket.

Nekem csak az tűnt fel, hogy Natiról folyton képeket meg videókat tett ki, miközben megkérte az anyja, hogy fejezze be. A saját gyerekének meg folyamatosan kitakarja az arcát.

De nem tudtam, hogy válnak meg az újságban lesz cikk róluk.

2021. dec. 12. 13:46
 10/32 anonim ***** válasza:
86%

Én nem gondolom, hogy újságcikk lesz válásról. Az biztos, hogy 16.án jelenik meg a babáról a képanyag. Addig gondolom fent kell tartani a minimális látszatot, hogy együtt vannak de a vak is látja, hogy hetek óta nincsenek együtt se képen se sztoriba, a közös képek eltűntek, Mazsi levette a gyűrűjét, Berki ezer éves fotóval akarja elhitetni a követőkkel, hogy tologatja a babakocsit.

Szeeinrem Mazsi el fogja mondani mi történt csak kivárja a 16.át utána borulhat a bili...

2021. dec. 12. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!