Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Alee szerintetek vonzódik a...

Alee szerintetek vonzódik a fiúkhoz?

Figyelt kérdés

2021. dec. 19. 20:27
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%
Igen, de nincsenek együtt, csak a lány szereti még nagyon. Tiktokon is kiírta a csaj hogy vajon ha elhagyja az országot hamarabb túllép-e rajta, illetve Alee mondta liveban is kb egy hete, hogy már szakítottak.
2021. dec. 19. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
66%
Az a gyerek egy szerencsétlen kisgyerek akit kihasználtak. Mégis miért festi a körmeit? Egy normális mentor kellett volna neki, aki bátorítja és önbizalmat ad neki.
2021. dec. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves a srác amúgy?
2021. dec. 21. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
16
2021. dec. 21. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom de Norynadiamond meg Pannácska már rögtön rámozdult instagramon. Hányinger.
2021. dec. 21. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
68%
Elég csak rá nézni.
2021. dec. 21. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim válasza:
85%

El tudom képzelni, hogy nem teljesen heteroszexuális, szerintem nincs olyan, hogy az ember csak is kizárólag 100%-ban heteroszexuális, vagy homoszexuális, mert a kíváncsiság mindig ott van mindenkiben, még ha kerülné is ezt a gondolatot, mindenkiben benne van ebben biztos vagyok. Ha nem is biszexuális a srác, amit most nem lehet egyből megállapítani tv-n keresztül, meg attól még, hogy egy fiú festi a körmét és haját, vannak tetoválásai, miért gondolja a legtöbb ember, most a magyarokra gondolok (eddigi tapasztalatok alapján és nem valami rasszista megnyílvánulás akar ez lenni), de rögtön az első felvetésüknek élnek, és képtelenek vagy csak nem akarják tágabb szempontokból átgondolni ezt a kérdést, mert csak egyenesen képesek gondolkozni, amit nem tudok felfogni. Ezt látom egyébként itt a kommentelők 85%-án is, de majdhogynem minden kérdés alatt ezen az oldalon. Nem is annyira akarom most az oldalt kitárgyalni, de amilyen felhasználók itt válaszolnak, az elég problémás, legalábbis a reddit-hez képest (nem csoda, mert az egy szélesebb körű platform, globális és nem feltétlen van CSAK magyarokra, nem egy .hu oldal).

Összességében szerintem a srác inkább hetero, vagy ha biszexuális felé akarnánk hajlani (ami egyébként ha lenne is igazság alapja, hogy vonzódik fiúkhoz is, akkor meg mi van??? na ezt nem értem BENNETEK EMBEREK ÉBREDJETEK MÁR FEL KICSIT.. az ő dolga és kit érdekel őszintén ha igaz is lenne? törődjetek a saját életetekkel ahelyett, hogy másról ítélkeztek és veritek a nyálatokat és hangoztatjátok magatokat, hogy legyen mibe belekötni, clout chasing patkányok) szerintem legfeljebb pánszexuális, laikusoknak röviden, a pánszexuális az, aki nemtől függetlenül képes vonzódni az ember szemályiségéhez, tehát lelki kötődés alakul ki nála, leszámítva, hogy milyen nemű, mert egyébként az embert amúgyis a személyiség határozza meg. ennyi

2021. dec. 22. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
90%
Erősen kétlem hogy vonzódna a fiúkhoz. Ezt melegként mondom.
2021. dec. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
De mi tetszik rajta??
2022. jan. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!