Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csecse Attila és Viszkok...

Csecse Attila és Viszkok Fruzsi összevesztek?

Figyelt kérdés
Mi történt köztük? Olyan jóban voltak:(

2021. dec. 21. 01:22
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem összevesztek már többen kérdezték itt, de az érintettek nem válaszolnak elvileg se YouTubeon se instán. Majd ha sokan zaklatják a kérdéssel gondolom egyszer majd válaszol.
2021. dec. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
65%
Már válaszolt. Fruzsi nem válaszolt neki hónapokig, pedig Attila nehéz időszakon ment át, amiről Fruzsi tudott is. Majd Attila megint írt neki, és Fruzsi visszaírta, hogy ez a barátság nem fog működni, mert különbözőek.
2021. dec. 21. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Attilának nagyon rossz természete van, gondolom Fruzsi ezt elégelte meg.
2021. dec. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
76%
Pont Attiláról beszélt most Ozsváth Zsolti (Zshowtime) is, hogy átveri a nézőket. Elvileg megkérdezték, hogy miért van Zsoltival rosszban és hazudott.
2021. dec. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az Attila tipikusan olyan embernek tunik, aki azert tartotta a kapcsolatot teljesen mas youtuberekkel, pl Fruzsi meg Polla nem egy paletta….mindenkibol ki tudjon csikarni egy kis kovetot/nezettseget. :)
2021. dec. 22. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
81%

Nagyjából tudom, ki ez a Csecse Attila (a Szerinted youtube csatornán szerepelt párszor), de hogy milyen tartalmakat gyárt, sose érdekelt. Most megnéztem. Azóta így ülök:

[link]

2021. dec. 22. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
33%
#4 Azóta kiderült, hogy Attila telefonon veszett össze Zsoltival, nem messengeren.
2021. dec. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
82%
#7 Az a telefonálás is egy nagy kamu. Attila lába alatt elkezdett égni a talaj és kellett egy sztori, hogy a Zsolti akarja őt befeketíteni. Ismerem Zsoltit személyesen, nagyon jól tudom, hogy milyen és hidd el, hogy nem ő hazudik itt, hanem Attila.
2021. dec. 22. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
95%

5# igy van, ezt még elején is tudtam, csak most latjak be sokan...

En konnyen felismerem az ilyeneket...

2021. dec. 24. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
35%
8# hat eleg szomorú
2021. dec. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!