Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fruzsival és Csecse Attilával...

Fruzsival és Csecse Attilával mi történt? Hogy-hogy nem tartják már a kapcsolatot? Összevesztek?

Figyelt kérdés

Csecse Attila insta sztorijában láttam ezt, és komolyan nem értem mi történhetett. Esetleg valaki tudja? :/


Említett intsa sztori:


[link]



2021. nov. 29. 23:55
 1/7 anonim ***** válasza:
38%
Csecse Attila? XD Behalok! XD Hogy szívathatták szegényt általánosban.
2021. nov. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
76%
Normális ember nem szeretne kapcsolatot tartani Csecse Attilával.
2021. nov. 30. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
66%
Egyaltalan kik ezek???
2021. nov. 30. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem összevesztek. Sajnos a sztorit nem tudom megnézni, mert nem tudok belépni valamiért az instára. Ha sokan kérdezgetik majd videók alatt gondolom egyszer válaszol. Aki nem tudná Attila és Viszkok Fruzsi youtuberek. Fruzsit nem követem, Attila nekem komolytalan sok mindenkit a hangja irritál manapság meg inkább ételes videókat tölt fel.
2021. nov. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
70%
Storyban megkérdezték tőle asszem tegnap, de egyáltalán nem volt hajlandó válaszolni. Szerintem összeveszhettek, és nem apróságon.
2021. dec. 2. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
87%
A kedvencem az, hogy csinálnak hetven videót együtt, akkor mutatják hogy minden tökéletes, aztán amikor összevesznek: "jaj ne kérdezősködjön senki, mert letiltom, amúgy sincs SEMMI KÖZÖTÖK HOZZÁ".. érdekes.. de egy likeot azért megértek azok az emberek, akik nézték a közös videókat.
2021. dec. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
87%
https://www.youtube.com/watch?v=T16Uc0zM8Uk&t=3s itt 42:40-től szerintem Attiláról beszél Fruzsi.
2022. jan. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!