Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Florence Pugh-nak miért van...

Florence Pugh-nak miért van mindenki rákattanva a köldökére?

Figyelt kérdés
Úgy értem miért pont arra? Az egész csaj szép, és amúgy se hallottam még olyat hogy valakinek pont a köldöke lenne érdekes, de nála minden második alkalommal az kerül szóba. Nem értem mi az oka ennek, ti igen?

2021. dec. 23. 14:09
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Van, akinek ez eleve fétis de Florence Pugh esetében tényleg van benne valami...Elég nagy van neki, ami valahogy izgalmas.

Plusz állítólag egyszer kinyalta neki egy másik lány, és valami fotó is volt róla.

Plusz amúgy a csaj nem egy magamutogató, és már az is szexi, mikor időnként kivillantja a köldökét.

2021. dec. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
75%

Elsőre eleg fura, de amúgy eskü, tényleg van benne valami izgató! :D

Előzőnek szerintem igaza van így érvekkel...

2021. dec. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
78%

Én lány vagyok, de bi...

Egyszer láttam egy fotót róla, amit azóta sem találni! Nap sütött a hasára, így oldalról, és kirajzolta a kifejezetten nagy, érdekes formájú köldökét, tényleg nagyon szexi volt, eleve jól néz ki a formás, picit párnás hasa. :) És igaza van a többieknek, civilbe max ennyi villan ki belőle, és már ennek is örülni kell!

2021. dec. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!