Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Érti valaki Tiaht?

Érti valaki Tiaht?

Figyelt kérdés
Régen bírtam, de mostanában csak vetít. Bekamuzott egy csomó mindent (fellépések, ilyen lemez olyan lemez,klip) már hónapokkal ezelőtt, most meg előadta magát, hogy ő minden fellépést lemondott. Olyan mióta anya, mint aki megnyomorodott. Mintha nem is önmaga lenne. Depressziós lenne? Olyan indulatos, utalkozik és állandóan idiotakrol posztol. Múltkor is valaki beszólt neki, hogy nem tudta megszulni a gyereket és tiszta idegbeteg lett. Ilyenen kiakadni? Más meg annak örül, ha kiveszik. Fura az egész nő.

2022. jan. 3. 17:27
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom, mit mondott és hol 2020-ban, és igazából lényegtelen. Ha valaki elégedett a testével, akkor nem szabja át havonta, főleg ilyen fiatalon! Ez is öncsonkítás, mert önként vállalta pl. az orrplasztikát.

Sajnos az sem igaz, hogy “lepereg” róla a “bántás”, hisz folyton sérelmeiről beszél, dalai is erről szólnak. A nárcisztikus személyiségzavar tipikus jegyeit produkálja - sajnos a kedélyjavító szerek éveken át tartó túlzott fogyasztása csak ront a helyzeten. Sok munkája lenne vele egy pszichiáternek.

2022. febr. 28. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
11 Te honnan ismered ennyire? 😂
2022. márc. 8. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
Xdddd ezek mik amit írtok? Tiáhnak leesett a szempillája vagy mi?😂😂😂😂
2022. márc. 8. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
Hinnye! Mennyire féltik itt Tiah “jó” hírét. Erről a “művésznő” is tud??? Hisz leginkább saját maga rombolja…
2022. márc. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Mi történt?
2022. márc. 8. 20:43
 16/43 anonim ***** válasza:
0%
Nem tudom vlki elkezdte írkálni hogy Tiah nárcisztikus személyiség meg prosti meg drogos sztem nem igaz
2022. márc. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
65%
Sajnos igaz mindkettő…
2022. márc. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
77%
Igaz, ha hiszed, ha nem. Én ismerem. Tudok róla ezt, azt. Szerinted be fogja vállalni, hogy egy drogos prosti volt?! Na ugye, hogy nem, egyből megcsappana a követő tábora. Meztelen képeket rakott ki magáról az insta oldalára, meg kipakolta mindenét mindenhol, instán, facen, a klipekben, teljesen egyértelmű, hogy nem egy normális nő, hanem egy qrva, nem is értem, hogy lehettek ennyire vakon. Az arcát pontosan ezért nem mutatja. Játsza az eszét, hogy senki nem tudja meg, hogy ki ő, közben kettő kattintásból megtalálja még a leghülyébb ember is. Snjezi nagy barátnője, régen tele volt vele az oldala, hogy éppen hol qrvalkodnak együtt. Az egész ember vicc, úgy ahogy van, de istenítsétek, vegyetek róla példát. Csináljatok gyereket is az első jött ment emberrel az első aktusnál, igazatok van, tényleg példaértékű egy ember.
2022. márc. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
Az is igaz hogy nárcisztikus?
2022. márc. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
Mást jelent a nárcizmus és mást a nárcisztikus személyiségzavar… Utóbbi tényleg durva! Guglizz rá!
2022. márc. 9. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!