Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hölgyek! Női szemmel Leonardo...

Hölgyek! Női szemmel Leonardo Dicaprio tényleg olyan jóképű?

Figyelt kérdés
2022. jan. 5. 21:26
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:

Még Tom Hardy átlag alatti. De a helyi kis vékony nyakú paraszt fiú kínaiból vásárolt bőrkabáttal az nyerő nektek. 😆 Áhh mióta bejött a facebook nagyon elvannak szállva a nők maguktól, szó szerint kisz*ptátok onnan az önbizalmat.

Bocsánatot kérek, nem akartam átvinni egy ilyenbe a dolgot, csak ez már röhely tényleg. 😅

2022. jan. 5. 21:50
 12/28 anonim ***** válasza:
3%
Én nem írtam, hogy átlag alatti. De szerintem semmilyen, nekem nem jön be. Nem az én korosztályom se, hozzám túl öreg. Én nem szoktam sztárokért rajongani, követni sem őket, a való világban élek. Itt pedig nem kell 40+ os pasi, nem keresek sugar daddyt.
2022. jan. 5. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
31%
Addig, amíg egyesek odáig se jutnak, hogy felfogják, hogy a szépség mindenkinél mást jelent, addig azok meg se szólaljanak.
2022. jan. 5. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a Facebook már jópár éve nem menő, mióta a Messengert lehet külön is használni mobilon. Persze amikor még én jártam iskolába, akkor pont fénykorát érte, mindenki számolgatta a likeokat. Én akkor is szánalmasnak tartottam. Hála az égnek hogy kezd lecsengeni, és megértik az emberek hogy nem a like határoz meg minket. Azért a kisbabás képek még mindig kiakasztanak, Instán is. Remélem azt is kinőjjük hamarosan. Bocs az OFFért.
2022. jan. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalabb korában volt átlag feletti, viszont nem öregszik szépen.


Amikor kisgyerek voltam, akkor volt mindenki oda Leonardo androgén kis arcoskájáért, manapság viszont nem nagyon hallom, hogy túlságosan ájuldoznának tőle.

2022. jan. 5. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
69%
Nem.
2022. jan. 5. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon az volt, de most el hizva.
2022. jan. 6. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
100%
Fiatalon tényleg helyes volt. Most teljesen átlagos középkorú pasi szerintem.
2022. jan. 7. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
52%

Húha, van baj a nők ízlésével is. Tom Hardy? Az a bunkófejű átlagbunkó? Matt Damon? Az a törpefejű manófejű? Szörnyű.


Egyébként szerintem attól függ, milyen típus jön be egy nőnek. Akinek bejön a lányosabb stílus, annak biztos nedvesedett a bugyija a fiatal Di Caprióért.

2022. jan. 7. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
100%

DiCaprio és Matt Damon is huszonévesen néztek ki jól. Egyik se az a típus, aki idősebben is szexi (mint pl. Johnny Depp).

Tom Hardy nekem nem jön be. Henry Cavill igen :)

2022. jan. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!