Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Miért lesz a legtöbb nagy...

Miért lesz a legtöbb nagy megasztárból (Whitney, Elvis stb..) drogfüggő?

Figyelt kérdés
Vagy ha nem is feltétlen függő, de szinte az összes híres sztár drogozik hébe-hóba.

2022. jan. 9. 14:23
 1/3 anonim ***** válasza:
75%
Mert annyi pénzük van amivel megtehetik, a legtöbb drogos esetében " anyagi gondok " miatt enm fogyasztanak annyit amennyit akarnának, nos az ilyen embereknél viszont ez nem áll fenn.
2022. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 TR75 ***** válasza:
100%

Ugyanazért, amiért másból is. Lehet, hogy belevitték; lehet, hogy ki akarta próbálni, és nem tudott lejönni; az is lehet, hogy az ismertséggel járó nyomást nem bírja és feszültségcsökkentésként kezdi el használni a cuccot.

Ha jól tudom, Elvis az utóbbi miatt, Whitneyt meg a férje vitte bele a szerhasználatba.

A hébe-hóba drogozás is teljesen hétköznapi, el sem hinnéd, hogy mennyien használnak valamilyen drogot alkalmanként (a nyugtatókról nem is beszélve).

2022. jan. 10. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én olyat is olvastam hogy azért (is) szívnak, hogy könnyebben bírják az óriási hajtást/munkát
2022. márc. 8. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!