Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Kulcsár Edina...

Mit gondoltok Kulcsár Edina párkapcsolati ámokfutásáról?

Figyelt kérdés
Illetve miért van az hogy ez a G.w.M hatalmas gazdagságban él de mint kiderült az emberek 70%-a még soha nem hallott róla. Akkor nem a zenéből szedte meg magát gondolom?

2022. jan. 19. 09:09
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
97%
Nem tudom a híres gwm-nek (akiről most hallottam először) 25 évesen honnan lehet annyi pénze, csodálkoznék ha a zenélésből , de tény hogy minden képen gucciban virít. Viszont ha ennek a nőnek lenne egy csepp esze, még ha a pénzre is megy, nem tudom miért nem jó neki egy középkategóriás gazdagabb üzletember. Ja igen biztos az érzelmek... inkább egy 25 éves 2 gyerekes nonstop az éjszakába járó, bizonytalan anyagi üzleti háttérrel rendelkező c kategorias fiut választ, aki beszélni se igazán tud az interjúi alapján. Bár nem lattam belőlesokat, de bőven elég volt h megállapítsam kulcsár edinának még ahhoz sincs esze hogy egy normálisabb gazdag pasit szedjen össze :D
2022. jan. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
37%

De miért csak Edina a p.csa? Gwm is megcsalta a feleségét. Szabad akaratából. Nem Edina bűvölte meg.

Ráadásul az éremnek két oldala van. Csuti egy idegbeteg állat. Melániról meg nem sokat tudunk azon kívül, hogy egyszer megszólalt az ügyben, meg hogy van 2 gyerek mindkét párnál.


Egyébként sokan úgy csinálnak, hogy milyen nagy trauma, hogy 4 gyerek mozaikcsaládban fog felnőni, mert elváltak a szüleik... könyörgöm, több gyerek szenved attól, hogy a szülei egsütt vannak, mint fordítva.

2022. jan. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
89%

Azert mert ez a kerdes Kulcsar Edinarol irodott.

Amugy ez a gwm is egy maffia faszkabatnak tunik.


Fogalmam sincs milyen a Csuti.


Nekem csak az visszas, hogy lett itt sirbokolva, hogy jaj valunk a nepnek, meg mi lesz bruhuhu probalok pozitiv maradni, aztan kiderul hogy mar reg mas oleben vigasztalodik a kisasszony.

Irritalnak ezek a szineszkedett szarsagok.


Meg az is jobban jott volna ki, ha 1 posztot nyom:

Valunk, es van uj parom. Mar reg nem voltunk jol a ferjemmel ezt masok is lathattak. Ez van.


De ezek az erzelmes kamufaszsagok.


Nem adok ennek az egesz kapcsolatnak sok idot. Szoval azert visszas, hogy egy ilyen fellangolasert eldobni 2-2 gyereket es a parodat, mert ez valami komolytalan gyerekes szarakodas itt. De na, sok sikert, eljenek le egyutt egy eletet.


Es ja van olyan amikor a valas jobb, de a legtobb esetben ez nem igaz. Most mar mindenki elvalik barmi van. Es egyes nok ugy gyujtik az eljegyzesi gyuruket, mint Thanos. Csak gyereket ne szulnenek mindenhova.

Ertekrend 0.

2022. jan. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
100%
Semmi különös csak:Nem véletlenül most lett bedobva a (3hónapos) szakítás a "népnek". Megfontolt,okos marketingfogás! lett volna ha nem ilyen átlátszó... Merthogy a művésznő énekelni kezdett!
2022. jan. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
80%
Jó nagy ribizli :D
2022. jan. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
87%
A Kucsera meg az Istenes-Csobot is válni fog :D
2022. jan. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim válasza:
100%
Hogy valami pozitív hír is legyen: Eljegyezték Hosszú Katinkát
2022. jan. 24. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
88%
Te jó ég, ennek lett egy dala! Nem bírom 🤣🤣🤣
2022. jan. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
93%

58 masodpercig birtam meghallgatni.


Aztak. Hat kisanyam sokat ne varjon a zenelestol, mert ahhoz hang is kene.

Na meg nem 30 evesen szoktak elkezdeni a dalolast.


Az elso hangnal azt hittem ez valami poen. 🤣🤣🤣

2022. jan. 24. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%
Hát Edinácska nem tudom mikor engedélyezheti újra a kommentelést a posztjai alatt, szerintem úgy kb soha 🤣 kár, mert mennék röhögni
2022. jan. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!