Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok Kulcsár Edina...

Mit gondoltok Kulcsár Edina párkapcsolati ámokfutásáról?

Figyelt kérdés
Illetve miért van az hogy ez a G.w.M hatalmas gazdagságban él de mint kiderült az emberek 70%-a még soha nem hallott róla. Akkor nem a zenéből szedte meg magát gondolom?

2022. jan. 19. 09:09
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
90%

A storyjara tudsz irni.

En csak egy diszkret rohogos fejet kuldtem, amikor megkoszonte a nezettseget.

Persze mindenki ranezett, hogy miaszar ez.


Nem mindegy, hogy veled nevetunk vagy rajtad.

2022. jan. 25. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%

Mindegy ki szereti / ki nem 630 ezer ember követi, ami döbbenetes szám!

Nyilván szomorú is,de a másik ilyen a Hódi szóval min csodálkozunk?Őket követik (nők közül) a legtöbben itthon...

Ami a cirkuszt illeti, annyi agya nincs felfogja nem azért van kibukva a nép, mert válnak hanem amilyen módon intézte ezt ekkora k.tábor mellett, azért az mennyire van rendben posztból tudja meg a férjed, aki nem mellesleg a 2 gyereked apja, hogy más a szerelmed? Gwm felesége szintén így tudta meg és ott is két kicsi gyerek van. Ha nem működik váljanak rendben van, de ilyen ócska módon intézni...aztán meg gyorsan klip, hogy legyen magas nézettség amíg róluk szól minden, hát undorító. A "magánügy" meg a kedvenc szavam tőle most, miután az egész élete nyitott könyv volt a WC - ről is posztolt ( mekkora cirkusz volt belőle emlékszem), Tibi atyával a pereskedés + a saját mondjuk úgy "celeb" társai támadták a gyerekek miatt, hogy nem kéne szegényeket annyit mutatni stb. ah' vicc az egész amit művel, döbbenet.

2022. jan. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Gwm " hatalmas gazdagsága" meg jó vicc...kifele max az ( persze kinek mi a gazdagság).

Mindenesetre mindig meglepődök azon mennyi mindent elhisznek emberek pár insta poszt alapján. A kedvencem a bérelt kocsik sajátként való mutogatása meg a lakás full hitelre. Egyikkel sincs gond önmagában, de azzal igen máshogy van tálalva az esetek 90%- ban.

2022. jan. 26. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
89%

Reméltem hogy ezután megcsappan az instán a követői száma..de hát nem. Döbbenet..ez kell a sok birkának. Ezzel a hányinger nővel ki tud azonosulni? Szomorú még ismerőseim közül is van aki követi..

Kéne neki egy rohadt nagy pofára esés ..a kutya ne legyen rá kíváncsi. Naaagy énekesnő , ja 0 hangal. Foglalkozna inkább csak fele ennyit a gyerekeivel.

2022. jan. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
84%
Utolsó, én is azt hittem csomóan kikövetik! De hát birka a magyar nép, tolják még neki a lóvét, nehogy ne éljen nagy lábon.
2022. jan. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos nem ki hanem BEkövették sokan a cirkusz óta. Összességében akkor sem fog ebből jól kijönni hosszútávon, sokkal többet ártott magának mint most gondolja.
2022. jan. 29. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
88%
Én is ezt mondtam, hogy minden ex-szépségkirálynő tudott élni a lehetőséggel, hogy ilyen-olyan körökben bemutatták őket, nagy százalékuk kifogott magának komoly, intelligens üzletembereket, akikkel szépen csendben éldegélnek, beutazzák a világot, a kisujjukat sem kell mozdítaniuk, hogy luxusban éljenek...Csak ez a "második világszépe" elégszik meg egy komolytalan, kétes kis suhanccal és csinál magából komplett idiótát pár milkáért.
2022. febr. 13. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!