Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Odamentetek volna Kulcsár...

Odamentetek volna Kulcsár Edinához ha ott lettetek volna, amikor ezzel a suhanc gyerekkel wellnesezett?

Figyelt kérdés

Kár hogy nem voltam ott. Odamentem volna hozzájuk és vigyorogva annyit mondtam volna hogy "bruh".

https://www.youtube.com/watch?v=9ru09ozrl5Y


2022. jan. 19. 23:56
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%

Nem. Habar mar igy, hogy az arcomban van a sztori megvan a velemenyem rola.


De par hete azt se tudtam ki a parja, szoval lovesem se lett volna hogy a ferjevel vagy kivel van.

Ot meg a 2014-es szepsegverseny miatt lattam anno es kb. szrok az ilyen egyszer nyert egy szepsegversenyt celebekre.

2022. jan. 20. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
71%
Már nagyon unom, hogy állandóan ilyen senkikről szól a média és főleg azt, hogy ezt az arcomba tolják. K*rvára nem érdekel.
2022. jan. 20. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
29%

Előző #2-es: Akkor miért kattintasz rá mégis a kérdésre? Nem kötelező, kivéve ha függő vagy. Mégis elolvasod és időt szánsz rá bírom h még kommentel is offolva, hogy "nem érdekel". Vagy csak azért hogy nőjön a válaszok száma és +1 a "Megválaszoltak" között? :D


Én nem mentem volna oda Edináékhoz, minek, nem zavarok bele a magánéletükbe, ő dolga, hogy milyen pasit választ magának.

2022. jan. 20. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
77%
#3 Eleve azért futtatja a média a csajt, mert a sok "ki a fene ez" növeli a kommentszámot. Amúgy tényleg unalmas már.
2022. jan. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
74%

Magánügye.

Minden másképp van, mint ahogy a szennycsatornák tálalják.


Rosztovi rádió:-Moszkvában autókat osztogatnak.

Moszkva: -Nem Moszkvában, hanem Kijevben. Nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.

2022. jan. 20. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
90%
A hotelben mèg mindketten a saját családjukkal voltak. Csak meglèptek iszogatni egyet együtt… így mèg undorítóbb.
2022. jan. 20. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Jó szerintem megrendezett ez az egész, ilyen emberek nem létezhetnek.
2022. jan. 20. 13:30
 8/20 anonim ***** válasza:
0%
Mért undorító? Egymásba szerettek, felvállalták. Az jobb mikor össze vissza csalják egymást a házastársak, ordibálnak egymással és csak a gyerekek miatt maradnak együtt? Edina nyilatkozta hogy már több mint egy éve nem olyan a viszonya a férjével. Akkor meg? Legyenek boldogok, az ő dolguk.
2022. jan. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
12%
ja és a kérdésre is válaszolva, természetesen nem mentem volna oda hozzájuk.
2022. jan. 20. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
71%

Jah, egymasba szerettek. 2 nap alatt.

Megvolt az uj csodor mar reges regota.


Nekem ennel mar csak az extremebb, hogy meg mindig egy fedel alatt laknak a “gyerekek erdekeben”.

Kiraly lehet nezni a leendo exfeleseged fejet miutan a 25 eves kolok hazakocsikazta egy kis pokhalozas utan.


Ez majd a tipikus 2 szek kozul a padlora esete lesz.

2022. jan. 20. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!