Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Odamentetek volna Kulcsár...

Odamentetek volna Kulcsár Edinához ha ott lettetek volna, amikor ezzel a suhanc gyerekkel wellnesezett?

Figyelt kérdés

Kár hogy nem voltam ott. Odamentem volna hozzájuk és vigyorogva annyit mondtam volna hogy "bruh".

https://www.youtube.com/watch?v=9ru09ozrl5Y


2022. jan. 19. 23:56
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
11%
Nyilván nem 2 nap alatt szerettek egymásba. Kivárták míg biztosak lesznek az érzéseikben. De ettől még lehetett tudni, hogy Csuti és Edina már réges rég nincsenek jóban.Millió meg egy emberrel ugyanez történik mégse hurcolják meg őket. Az a gyerekeknek se tesz jót ha a szüleik együtt élnek ugyan de a totális boldogtalanságban. Nyilván anyagi megfontolásból élnek a házban, ebből is látszik hogy nem friss a dolog a Csutinak sem, mert különben egy percet se tudna ott maradni.
2022. jan. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
86%

Ugyan már, látni lehetett Edinán és Csutin, hogy a házasságuknak befellegzett. És nem most, hanem már nagyon régóta. Szerintem inkább lépjenek ki belőle, minthogy együtt maradjanak a gyerekek vagy bármi más ok miatt.

A kérdésedre válaszolva pedig nem, nem mentem volna oda. Minek?

2022. jan. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
85%

11. Ugyanazt mondom. Mar reg kavar a ket csoda, csak akkor minek kell a sminknelkuli szomi “Probalok pozitiv lenni...” blabla duma.


Tessek kirakni: valunk, nem ment, x honapja kavarok G.W.M-mel a produceremmel vagy ki o neki. Csa.


De ezt az elozo napi musirankozast, hogy jaj lassan szeretne visszaterni a normalis kerekvagasba, amikor mar full uj pasija van, hat sajnalom, hogy nem szakad meg a szivem a kis artatlanos kepe alatt.


Kemeny amugy amikor valaki ilyen gyorsan tul tud lepni egy hazassagon. Nem sok szerelem lehetett ott akkor vagy csak megvarta amig van hova atpatkolni.

2022. jan. 20. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
9%

Persze, hogy hamar túllépett. Ki tudja mióta szenvedtek már egymás mellett társas magányban.

A másik meg, hogy szerelmes valaki másba és nyilván azzal foglalkozik. És ha idő közben elmúlt a szerelme akkor is mi van? Ez elég gyakran előfordul, a szerelem nem csak a kompromisszumokon múlik.

2022. jan. 23. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
70%

14. komolyan a hozzad hasonlo Edina fanok nem ertik, hogy nem az a baj, hogy mar reg elhidegult a Csutitol, hanem hogy BEKAMUZTA, hogy probaljak megmenteni a hazassagukat es hogy 4 nap alatt igy sikerult posztolni:


1. nap: valunk, fekete-feher kep

2. nap: smink nelkuli szomi kep, remelem minden rendben lesz,

4. nap: Gwm a nagy szerelmem ilyet meg sose ereztem.


Full gaz, KAMUS es szavahihetetlen innentol, mert itt jatszotta a kovetoinek a nagy hattyu halalat, amikor mar reg megvolt az uj pasi.


Szegeny gyerekek...


Na meg mindenki, hogy nem tudhatjuk mi volt a hatterben Csutival.

Hat azt mar tudjuk hogy Csuti szarra volt csalva... na az tuti volt a hatterben, a kisasszony nem par nap alatt lett hosszerelmes.

2022. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
0%
#15 Kezdjük azzal, hogy nem vagyok Edina fan, csak más a véleményem. Azért a Csutiról is lehetett hallani, hogy itt-ott félrement meg hasonlók, persze nem tudhatjuk a való életben hogy volt, mi volt. Egyértelmű az is, hogy nem a múlt héten jöttek össze, de senkinek semmi joga számon kérni rajta. Most számít, hogy fél éve akasztotta be neki vagy tegnap? A helyzeten semmit nem változtat. A Facebookon meg bármit el lehet hitetni bárkivel. Ha ezt valaki komolyan veszi azt csak sajnálni tudom.
2022. jan. 24. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
86%

16. Jaj mar ez a xy nincs joga szamonkerni. Azt kerek szamon, akit akarok. Nem birom ezt a kussoltassuk el a masikat dolgot.


Kozszereplo. A kovetoinek kamuzott. Most egye meg amit fozott.


Szuper. Akkor nem vagy Edina fan. Mas a velemenyunk ahogy irod pontosan. Szoval fogadd el, hogy van aki egy HAZUG LOTYONAK gondolja, mert par napja jatsza a jaj de szomi vagyok elvalunk, kozben meg ahogy te fogalmaztal igenis szamit miota “akaszt be neki” a gwm.

Mert ha most jarnanak, jol van, uj kapcsolat. De hogy mar regota egyutt vannak az ugye tudnivalo.


De ez a kovetendo 600K lajkos az instan, meg a sok kioregedett exprosti. Magyarorszag jobban teljesit.

2022. jan. 24. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
#16 Már bocsánat, de a hölgy ebből él, hogy kitolja a magánéletét az emberek elé. Ő nem bújhat be amögé, hogy "nem illik mások magánéletét kommentálni".
2022. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
3%
#17 jajjj oké le lehet pontozni nyugodtan itt a válaszomat, valószínűleg a sok elfogult “hazug liba hiszen ebből él” típusú emberkének a lényeg nem fog átjönni. Igen az és valóban ebből él, most mással kavar, x idő után lehet hogy megint mással fog, lehet, hogy nem. “Magyarország jobban teljesít.” Na igen valóban. Kulcsár Edina válik a legnagyobb probléma az elmúlt héten, bravó. Jobban teljesít az ország.
2022. jan. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
0%
Ja és, hogy a provokatív kérdésre is jöjjön válasz, ODA MENTEM VOLNA. Biztosan egy vad idegen embert számon kértem volna, hogy mégis mit képzel, de mivel közszereplők, az is lehet, hogy csinálok egy képet és megkeresek egy újságírót, hogy aztán még lehessen valakit ócsárolni, jó magyar szokáshoz híven. Neki meg kb tök mindegy, hogy pozitív vagy negatív kritika. Pénzt keres azzal is.
2022. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!