Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » A magyarok miért az ilyen...

A magyarok miért az ilyen trash, semmiről sem híres celebek iránt érdeklődnek ennyire élénken?

Figyelt kérdés

Elég ha ebből a kategóriából és annak tartalmából indulok ki. A címe "Sztárok, bulvár". Ehhez képest egy 30 kérdést tartalmazó oldalon jó ha 1-2 tényleg sztárokra vonatkozó kérdés van, az összes többi mind kvázi senkikről, noname youtuberekről, meg ilyen valóságshowkból, vagy semmirevaló celebek pasija/nője címén ismertté vált emberekről szólnak, akik nagyon messze vannak a "sztárok" fogalomtól.

Csak az első oldalon amit most látok ebben a kategóriában, van 4 db Privátszabinás (ezen az oldalon kívül az életben nem láttam még a nevét sem sehol), 5 db Kulcsár Edinás (ezt se tudom kicsoda), 3 db Csuti (eddig úgy tudtam ez Orbán Viktor gúnyneve ellenzéki körökben, meglepődtem hogy nem róla van szó, ezt a tagot se tudom miről ismert, gyanítom semmiről se) kérdés, illetve pár oldalt visszalapozva oldalanként 6-8 Varga Irán (szintén teljesen ismeretlen a Gyakorin kívül) "kérdés", és csak Katy Perry meg Donáth Anna (aki politikus) 1-1 kérdése az hol tudom is kikről van szó (Majkát meg Tóth Gabit is ismerem, de őket inkább hagyjuk, ők tényleg híresek itthon de attól még színvonaltalan amit művelnek).

Kérdésem: a magyarokat miért foglalkoztatja ennyire kvázi senkik minden mozzanata? Ha már mindenképpen foglalkozni akarnak valakivel, miért nem olyanokkal foglalkoznak akik tettek is valamit az asztalra? Úgy vettem észre főleg itthon van ez a jelenség, külföldön is vannak sztárok meg celebek, de ott tényleg ismert embereket sztárolnak főleg. Jó vannak Kim Kardashienek akik semmiről se híresek azon túl hogy meggazdagodtak munka nélkül, de az a kisebbség, azért a celebhírek többsége A-listás színészekről meg ilyenekről szól.

Itthon mitől ilyen nagy az érdeklődés noname emberek iránt? Vagy ezeket a kérdéseket egy ember írja ki trollkodásból?



2022. jan. 20. 14:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
91%

Lovesem sincs ki az a Privat Szabina. En is csak itt lattam kerdesekben.


Uristen, megnezem most.

Azt hittem ez valami kis ari enekes kislany itt a kerdesekbol.


Hat ez ugy nez ki, mint egy kiegett, kioregedett exprosti. (tovabbgorgettem, az)

Latom transzi a yt bemutatkozojaban irja.


Hat kisapam, valoszinuleg te irod ki ezeket a gagyasz kerdeseket eges amit csinalsz.

Azt a szemoldokot lezereztesd le, aztan csinaltass egy profi szemoldoktetovaloval olyat, ami igazodik a fejformadhoz.

Ez mar reg nem divat.

Egy finom frufru fentebbrol inditva eltuntetne a ferfias kopaszodast.

A szajfillert is ki kene oldani es egy jobb technikaval ujratenni.

Sminkben segitenek a Macban vagy drogeriakban kisminkelnek a mai divat szerint.

A hajad meg inkabb ne szokitsd, mert igy is alig van. Taplalni es pihentetni kene inkabb.


De lehet egy pszichologus tobbet tudna segiteni, mert ez a yt alapjan sok itt a gond.


A nemeted kiraly, inkabb keress penzt forditassal, tolmacsolassal, mint a piroslampas negyedben. Az legalabb folyamatos, stabil, legalis bevetel, amire buszke is lehetsz.

2022. jan. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!