Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Csajok, őszintén, bevállalnáto...

Csajok, őszintén, bevállalnátok amit Vajna Timi tett?

Figyelt kérdés

Leápolta párszor a télapót, cserébe luxus élete lett, még úgy is jól járt volna, ha nem hagy rá semmit az öreg (hírnév, ismerettség, kapcsolatok), de ráhagyott több, mint 30 milliárd ft-nyi vagyont.


Egy lófejű, átlagos nőre. Semmi extra.


Ti bevállalnátok ugyan ezt, vag hasonlót, csak kisebb örökséggel?



2022. febr. 3. 16:43
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
39%
Na, aki lepontozott, attól kérdezem - nem személyeskedés, csak érdekel -, hogy mi az életszínvonalbeli különbség nektek 15 és 30 milliárd forintnál? Csak mert én úgy látom a kis proli életemben, hogy kb mindkettő a világ összes pénze, amit elkölteni sem tudnék és a 7. szépunokámnak sem kellene majd dolgoznia a maradékból - plusz ugyanúgy kijönnek a kevesebből is a fideszes arab + karibi körutak, meg a luxus életvitel kötelező cikkei. Szóval a 2x szorzó max nekünk lehet releváns, hogy 15 ezer, vagy 30 havonta a villany, de milliárdoknál már totál lényegtelen. Pláne, ha a kevesebbért nem egy 70-es múmiát kell a testemet kizsákmányolva kielégítenem, hanem lehet egy jólszituált 30/40-es is.
2022. febr. 3. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
63%

Én inkább ennek a pasi változata, Mészáros Lölöke lennék, aki zéró szakmai tapasztalattal és intelligenciával kapja a haverjától a lopott pénzt.

A női gold diggerkedés túl kemény munka. Sosem lennék képes hozzáérni egy dagadt, ronda, undorító, öregember szagú taszító férfi-állathoz.

Raadasul annak ellenére hogy a férfi gold diggerek jóval kevesebb kellemetlenség árán jutnak hozzá a milliárdjaikhoz, és vitathatatlanul nagyobb társadalmi paraziták is, messze nem vetik meg őket annyira az emberek, mint a vajna timike féléket, akik - be kell látnunk - igenis vállalkoznak egy olyan undorító melóra, amire az emberek többségének nem lenne gyomra.


Szóval ja; ha valaki innen arra adná a fejét hogy Orbán nyomdokaiba lép, ez dobjon egy üzit, mert remek haver tudok ám lenni✌️

2022. febr. 3. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
70%

Nem. Lotton akarok nyerni, nem is kell milliardoknak lennie. Ha gazdag parom lenne, akkor se akarnam az o penzet kolteni. Olyannal se ingyen, se penzert nem elnek egyutt, akit nem szeretek. Normalisan az otthonnak arrol kellene szolnia, hogy az ember leereszthet, onmaga lehet, barmit csinalhat, es ha egyutt van valakivel, akkor szeretne a masik tarsasagat, de ha dolga van, akkor is azt, hogy ott van, hogy oda jar haza. Az en lelki bekem nem kivanja, hogy barkit, akit nem szeretek, egy fedel ala koltozzek, plane el is jatszani, hogy szeretem. En csak oszinten tudok szeretni, nem tudom eljatszani, ha nem birok valakit, sut rolam a kozonbosseg. De itt szex is jatszik... na azt nem. Ha a vilag legjokepubb fiatalemberet is tudnam hulyere venni, akkor sem akarnam. Szexert ott vannak a prostitualtak, igaz szerelmet pedig nem osztanak penzert.


Persze, akinek annyirq budos a munka, lehet megeri. En inkabb a lottot preferalom; egyszer nyerjem meg a fonyeremenyt, amint megkapom a penz, korai nyugdijba vonulok, egy percet nem fogok dolgozni, es szep kenyelmesen a mostani lakasomban eleldegelek eletem vegeeig (nem akarok se nagyobb lakast, se hajot, se bejarni a vilagot, szoval nem lesznek nagy igenyeim nyerteshez kepest xd).


20/l

2022. febr. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
65%
Teljesen őszintén szeretnék ilyen törtető, gátlástalan lotyó lenni, de sajnos nincs hozzá gyomrom. Egyszerűbb életem lehetne, ha lenne.
2022. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
68%
#12 azért nem hiszem hogy lölö nagyobb köztiszteletnek orvendene mint timike. Ugyanúgy megveti a társadalom mindkettőt.
2022. febr. 4. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
A Timike eltűnt, amikor a Damu eltűnt. Vajon mitől fél???
2022. febr. 5. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Sok itt az álszent, aki még magának is hazudik. Persze, hogy bevállaltam volna és nem is esett volna nehezemre. Hatalmas szerelem lett volna. És az öreg még idő előtt el is patkolt. Nekem sose lesz ekkora szerencsém.
2022. febr. 6. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
Gyakorlatilag kb 1-2 évet élhetett vele egyzuamban, egy hatalmas villában :( Szegény nő(k), még az ág is húzza.
2022. febr. 6. 07:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!