Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Fördős Zé mint példakép...

Fördős Zé mint példakép szerintetek lehet rá felnézni?

Figyelt kérdés
Számomra baromira szimpatikus mint ember nem csak szakmailag nézve! Kiáll nagyon sok jó kapmány mellett is (unicef) Spotolásra buzdítja a követői, illetve a forbes 2021-ben a 4.legértékesebb hazai celebnek választotta!☺🙏🏻Szóval szerintem bármelyik tini fiú példát vehetne róla! 😃

2022. febr. 6. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
79%
Engen baromira fáraszt a faszi, dehát kinek mi jön be. Lehetne rosszab példakép jelölt is végülis.
2022. febr. 6. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
#1 amúgy lehet hogy néha kicsit soknak tűnik sokaknak meg ripacsnak de ezzel igazából a gyerekkori szorongását probálja leküzdeni mert nagyon szorongó gyerek volt és még néha most is előjön neki és ezzel próbálja magát lelkileg erősíteni hogy felvesz egy ilyen sokak által bohócnak mondott szerepet amibe kényelmesen érzi magát ìgy nem jön ki rajta az a képernyőn keresztűl hogy szorongana pedig ő belül igen is szorong! Illetve sokszor szokta magát "önelemezni" ami szintén egy ilyen terápiás módszer nála a szorongásai ellen! 😀
2022. febr. 6. 07:23
 3/5 anonim ***** válasza:
65%

Értem.


Te írtad ki a podcastos kérdést is gondolom. Tök jó hogy így tudsz rajongani valakiért akit igazábol nem is ismersz. Nekem nem menne.

2022. febr. 6. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ok 👌🏻 Amúgy leszarom 😂
2022. febr. 6. 07:31
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Gondolom 😁
2022. febr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!