Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mit gondoltok a youtube...

Mit gondoltok a youtube videós, Nabu pedofil botrányáról?

Figyelt kérdés

Elég durvának tűnik az ügy. Úgy néz ki, kiskorú lányokat használt ki szexuálisan. Nem gondoltam volna ezt róla, bár tény, hogy picit fura figurának tűnt mindig is. Egyre több videós bukik le... Nosika, Iron Channel, most meg Nabu... mi lesz még itt?

(Ha a részleteket nem ismeritek, nézzétek meg Mannin videóját.)



2022. márc. 2. 17:31
1 2 3 4
 1/33 Davidkingood666 válasza:
69%
Amit nabu tett az gyalázat de nem minősül pedofíliának akkor lenne az ha fejletlen testű lányok lettek volna az áldozatok
2022. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
74%

Manninak és Nabunak is a törvény elé kell állnia. Csak akkor állhat helyre az igazság.


Mannin úgy próbál tetszelegni, mint aki azzal, hogy lebuktatott egy pedofilt, jogok feletti személyé vált, aki becsületsérthet, rágalmazhat és nyilvánosan zsarolhat!


Nézzétek meg a reakció válaszvideójának első pár percét. Konkrétan kijelenti, hogy Nabu azért nem jelentheti fel az Őt becsmérlő, megalázó kijelentései miatt, mert "sokkal durvább dolgokat is tart róla", meg hogy amit közzétett az csak a jéghegy csúcsa.


Akkor emberek itt egy olyan emberrel van dolgunk, aki visszatart a jog és a rendőrség elől súlyos információkat, azért hogy a saját felelősségre vonását megakadályozza.


Ez a Mannin nagyon sok olyan magánéleti információt tett közzé Naburól, amik nem tartoznak semmilyen szempontból a bűncselekmény kategóriájába. Gondolok arra, hogy a barátnőjével iratta meg az egyetemi beadandóit meg hasonló hülyeségek. Ürügyként használta fel Nabu valódi bűncselekményeit, hogy azt használja fel egy totális karaktergyilkossághoz és még a korábbi videós munkásságát is bemocskolja.


Ezt így következmények nélkül nem lehet. Mannin úgy mutatott példát, hogy közbe Ő maga is bűncselekmény elkövetésből adott leckét. Átlépte a vörös vonalat.


Nabunak felelnie kell a törvény előtt a bűneiért, mert feloldozást nem a youtube komment szekció fog adni és nem is adhat, hanem csak a törvény ítélkezhet. Nem a kommentelők fogják eldönteni, hogy milyen büntetést vagy bocsánatot érdemel, hanem egy bíróság.


Ugyanez pedig igaz Manninra is.


Valószínűleg sokkal kevesebbet kap majd mint Nabu, de az országnak azt is látnia kell, hogy ha bűnt követsz el, akkor ugyanúgy elítélik a pedofilt is, és a zsaroló, hatóságok elől információt visszatartó becsületsértőt is!

2022. márc. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
86%

14 éven felülieknél ilyenek miatt már nem büntet a törvény, szóval ha nem tesznek ki olyan bizonyítékot, ami egyértelműen bántalmazást jelent, egyirányú szexuális zaklatást, személyiségi jogokkal való visszaélést, stb. akkor nem fog börtönbe menni, egyik sem. Igen, Mannin túllőtt a célon. És azért azt is lássuk be, hogy mindannyian csináltunk nagyon-nagyon gázos dolgokat már életünkben. Aki nem, tisztelet a kivételnek. De valamit mindenki szégyell és bán. Jó esetben fel tudja dolgozni egyedül, rossz esetben nem, mint ahogy sem Nabunak, sem az áldozatainak sem sikerült. És jó esetben ezek után fejlődnek is valamerre.


Sajnos nagyon sok fiatal hagyja magát kihasználni. A naivság nem mentesíti az elkövetőt a felelősség alól, de ha nem lennének fiatal, tapasztalatlan személyek, akkor ezek az emberek nem tudnák magukat kiélni. Nagyon sajnalok mindenkit, akit ilyen módon abuzáltak valaha is, de kívánom, hogy tanuljanak is belőle.


Nabut sajnálom, hogy nem tudott más utat találni az életében, de ettől még ezt a mocskot nem fogja lemosni magáról. A hitelesség az fontos. Meg nem történtté tenni nem lehet, senki sem fog már rá úgy nézni, mint előtte, nekem ez a véleményem.

2022. márc. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem a társadalom és a szülők felelőssége is. A szülőknek kellett volna az internet veszélyeiről beszélni a gyerekkel, aki még akkor is gyerek, ha egyébként 15 évesen már barátja van.

Másfelől most ez a "követendő példa", sok nő (vagy férfi) valaki oldalán lett ismert...

Felnőtt ismerősök is meg vannak veszve, családanyák a tiktokon táncolnak, mert az nagyon trendi. Egészségükre.

Másfelől van olyan ismerősöm, aki minden áron valakit akar csinálni a lányából, még egy épkézláb mondatot alig tudott összehozni, de saját gaming csatornája volt, amit az anyja küldözgetett boldog-boldogtalannak, hogy iratkozzon fel. Szerencsétlen gyerek minden ünnepkor szaval vagy énekel, hogy az anyja fel tudja tölteni a közösségi oldalára, és látszik rajta, hogy " mennyire élvezi".

Nálunk is van kamasz a családban, volt példa zaklatásra is, feltört profilról. Észrevette, hogy nem az ismerőse ír neki, amikor szóvá tette az illető elismerte, majd megkérdezte, hogy szeretne e képet a nemiszervéről. A gyerek szólt nekem, én meg ráírtam a rohadékra, hogy fel lesz jelentve ismeretlen tettesként kiskorú zaklatása miatt. Még a profilt is törölte. Csak ehhez kell némi odafigyelés meg kölcsönös bizalom.

2022. márc. 3. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
100%

Aki azzal próbál valakit bodyshamengelni, hogy mellé még egy "predator" is, sőt az egész karaktergyilkosságát arra a stratégiára építi, hogy azért szar a videója mert predator, azért abberált mert nem vállalta fel a nevét, hiszen egy predator ésatöbbi. azzal kapcsolatban kételkedem hogy valóban igazságot akart-e tenni, vagy csak direkt azokat keresi akik eleve a társadalom tűréshatárán gyűrűjén kívül esnek és úgy érzi ezeken az embereken az érezhetően beteges frusztrációját kiélheti. Mannin egy bully. Nyilván itt a legtöbb embert ez elvakítja.

Mert persze, itt van Nabu, csinált undorító dolgokat, amikért el kell ítélni. El is ítéljük ahogy elítéljük Kevin Spaceyt vagy Marilyn Mansont. Ettől még Kevin Spacey szar színész lett, ettől még Marilyn Manson rosszabb zenéket csinált? Ettől még Nabu csúnyább, rosszabb öltözködésű szarabbak a videói? Ezeket a kérdéseket tegyétek fel magatoknak.

Nabu tettei elítélendők, szerintem hibázik ha nem megy el a rendőrségre, hogy a jog ítélkezhessen felette és egyben védhesse is meg attól amit már nem kellene eltűrnie és hitem szerint csak a jog által nyerhetne feloldozást, nem a nézői vagy az online bocsánatkérés által. És megbocsájtani is szerintem az áldozatuknak van joga csak. Mannin jól tette, hogy megállította Nabut abban és remélhetőleg sok más hasonló abberált faszt is elrettentett.

Ez idáig rendben van, senki nem vitatja el.

Viszont amit ezen a vonalon túl csinált, az már egy külön zárójelbe téve igenis gyalázatos és neki azért ugyanúgy felelnie kellene. Ha nem látja ezt be, akkor igenis bully és neki is súlyos személyiségtorzulása van. Attól még hogy valaki felhívja más rossz tetteire a figyelmet, nem lettek validak a saját rossz tettei.

2022. márc. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen egyet értek az előttem szólókkal.

Nabu tettei morálisan teljes mértékben elítélendőek. Azonban jogilag? Nos ezt éppen Manninnak kellene tudnia mennyire azok, amennyiben valóban rendelkezik kellő információval, mint ahogy mondja is.

Azonban álljunk meg 1 percre....

Mannin kijelentette, hogy az internet az ő számára egy játszótér, szó szerint. Ezek után hozzátette, hogy sokkal súlyosabb és keményebb dolgokat is tud Naburól, akit továbbra sem szeretnék védeni a lehető legkisebb mértékben, SŐT! Ha Mannin jogi lépéseket tud tenni a birtokában lévő infókkal.... Miért nem teszi meg? Azt állítja azért nem mondott el mindent, hogy ha Nabu ellene bármit lépne akkor még többet teregessen ki a nyilvánosságnak. Kérdem én... Mi ez, ha nem bűn pártolás? Tudod az illegális ügyeit, de abszolút semmilyen jogi lépést nem teszel? Hol van az erkölcsi iránytű nálad? Kiéled magad az internet népe előtt, ezzel bezsebelve a láthatatlan elismeréseket, majd amikor már tenni is kellene valamit, akkor behunyod a szemed és fenyegetőzől, hogy majd akkor még csinálsz egyszerű lejáratú YouTube videókat a srácról?

Most azonnal egybe kellene gyűjtenie az összes információt és érintettet, aki neki nyilatkozott és irány a rendőrségre, ez nem maradhat következmények nélkül... Nabunak igenis vállalnia kell tetteiért a felelősséget...

Térjünk vissza 1 szóra az Ironchannel ügyhöz. Mannin megcsinálta a videót róla, ahol eleinte cenzúra nélkül kitette a lányt is a csatornájára az internet népe elé, ezzel ugyancsak megsértve a személyiségi jogait. Majd elmondta, hogy hurr-durr, milyen rossz az ironchannel és a pedofil botránya és kész... Ennyi és nem több, még 1 feljelentést sem volt képes tenni, hogy valóban történhessen valami. RÁADÁSUL ezután Mannin elkezdte meme-ekben felhasználni az Ironchannl körüli hírt és magának akart követőket szerezni a "vicces" képeivel, Majd végül konkrétan azt a posztot írta ki, hogy "EL SEM HISZEM, IRON CHANNEL ÚGY STREAMEL, MINTHA MI SEM TÖRTÉNT VOLNA: LINK" És a link itt a saját élő adására ment, amit előfizetésért cserébe lehetett nézni.... Ez mégis milyen morális és erkölcsi nívó? Átveri az embereket és más nyomorán élősködik... Gratulálok...

ZshowTime legalább feljelentette és lépett, Mannin csak tetszeleg, majd visszaél az összes adattal és átveri a nézőket a linkkel és az előfizetéssel...

2022. márc. 4. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 anonim ***** válasza:
100%

Azért a boku no pico undi volt, mi? 🤣

Nem nagyon bírom sajnálni jó pár éve még neztem őt még a tapasztalatlanabb koromban viszont mára rá jóöttem hogy csak egy nagyszájú nagyképű ripacs. Ráadáúl egy nyomorult vakcináci aki nem bír beletörődni abba ha valaki nem ért vele egyet. Régebben is csak azért néztem mert hasonló volt az érdeklődési körünk, de ő értelmileg kb leragadt a yandere simulátornál. Szóval szerintem megérdemelte, így legalább visszavesz abból a nagy pofájából. Ez a véleményem.

2022. márc. 10. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
80%

Probléma Nabu viselkedése? Igen.

Lesz helyette másik? Igen.

Lesznek lányok, akik képeket küldözgetnek, mert valaki "nagyon menő" kéri, vagy akár egy ismeretlen szerelmes, a valódi párjuk, akárki? Igen.

Meg fogják bánni? A legtöbb igen.

Veszélytelenebbé vált az internet? Nem.


Az alapoknál kell kezdeni, hogy érdemi változás legyen. Nem küldünk fotót, nem megyünk ismeretlenek lakására, olyan helyre vakrandizni, ahol még segítséget sem tudunk kérni, stb...


15 évesen már kell(ene), hogy legyen ennyi esze az embernek, vagy valamit nagyon elrontottak a szülők.


Nem burokban kell tartani őket, mert nem lesznek örökké mellettük, hanem apránként megtanítani az életre.

2022. márc. 10. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Nabu legalább annyit megérdemelt volna, hogy Zshowtime Zsolti buktassa le.

Akkor szakszerűen lett volna intézve ez a dolog. A lányok is egy támogató közeget kaptak volna, nem egy másik szociopatához futottak volna segítségért, aki meg abban éli ki a perverzióját, hogy rázúdítja az összes frusztrációját egy sérült emberre.

Az vitán felüli, hogy Nabut le kellett kapcsolni, de sajnos ahogy ez történt talán csak még több kárt okoz a Youtuberes közösségnek, mert a problémák feldolgozása, feltárása szóba se került, az egész arra ment ki, hogy hogyan kövezzünk meg weirdot.

2022. márc. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
100%

Én azt várom amikor Manninról tesz ki valaki lejárató videót.

Semmi bajom nem volt vele, nem követem de néha a yt az arcomba tolja az aktuális lejáratós videóit.

A kiscsaj ha megbántan volna akkor nem Mannin videójában beszél ezekről, hanem a rendőrségnek, szüleinek.

Elítélem amit a Nabu művelt de Mannin sem ártatlan. Kihasználja azokat akik sérültek

2022. márc. 11. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!