Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Hogy ismerjek meg egy híres...

Hogy ismerjek meg egy híres embert?

Figyelt kérdés

Van egy magyar híresség, akit nagyon szeretnék megismerni. Tudom, mindenki akar találkozni a kedvenc előadójával, de ezt kicsit másnak érzem. Ugyanis nem, mint rajongója szeretnék találkozni vele, hanem full "civilben", ha értitek hogy értem. Szeretek új embereket megismerni és ő egy nagyon érdekes embernek tűnik nagyon jó személyiséggel, ezért szeretnék beszélgetni vele, szeretném megismerni. Csak nem tudom, ez hogy lehetne lehetséges. Hiszen nyilván rengeteg üzenetet kap és nem is tudja mindet megnézni, valamint biztos rengeteg ehhez hasonló megkeresést is kap, esélytelen, hogy egy "Szia, nagyon szeretnék veled találkozni" jellegű hatásos lenne, akármilyen szépen és intelligensen ki van fejtve.

Szerintetek hogy lenne érdemes megpróbálnom?

Kérlek a rosszindulatú, gúnyolódó megjegyzésekkel kíméljetek, tudom sokan gyerekesnek fogják tartani, de akkor ne kommentelj, csak ha van valami értelmes ötleted.



2022. márc. 7. 16:39
 1/3 harebell ***** válasza:
100%
Azért a magyar hírességek szerintem alapvetően nem megközelíthetetlenek és nem kapnak kezelhetetlenül sok üzenetet. Ha éppen nagyon-nagyon népszerű és/vagy elfoglalt, akkor persze könnyen lehet, hogy nem fog ezzel foglalkozni. Ha vannak közönségtalálkozói, azt is megpróbálhatod, bár ott is csak egy arc leszel a sokból. Esetleg próbáld meg kideríteni, hova jár, hol szokták látni.
2022. márc. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem sikerült megismerkednem a kedvenc előadómmal, Magyarországon tényleg nem lehetetlen. Én személyszerint írtam neki egy levelet tele kérdésekkel nagyon korrektül megfogalmazva. Válaszolt és elkezdtünk beszélgetni. Azóta a fellépéseire is meg szokott hívni. Igaz, ő már nem olyan felkapott, gondolom eleinte ezért is volt rám ideje. Nem tudom, hogy az általad kedvelt művész mennyire tartozik most a legnépszerűbbek közé, de egy próbát mindenképpen megér. Szerintem a magyar hírességek nem kapnak olyan mértékű üzeneteket, hogy egyáltalán ne olvasnák őket.

Azt tudom javasolni, hogy írd le neki, hogy miért kedveled, mint előadót, és hogy nagyon örülnél, ha egyszer beszélhetnél vele személyesen is. És ha erre válaszol, kifejthetnéd neki bővebben.

2022. márc. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2022. márc. 13. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!