Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Szerintetek, ha Bish Bharbie-r...

Szerintetek, ha Bish Bharbie-ről készítenének filmet, ez nagy siker lenne a mozikban? Szerintem, igen! Imádom, érdekes,látványos, nagyon szexi! (bővebben lent).

Figyelt kérdés

Jó lenne, ha valamelyik filmrendezőnek ez eszébe jutna! Hasonlóképp, mint amit a whiskis-ről csináltak.

Képzeljétek el, milyen kalandos lenne az élettörténete, Dániában,Olaszban, Bécsben. Mennének a hapik a transzihoz....huuuu, wazze ha rágondolok, már "beleborzongok", annyira izgató film lenne!


Szerintem, eszméletlen sikeres film lenne! Love Bharbie!!



#arany #Hollywood #pálma díj
2022. máj. 1. 14:11
 1/5 anonim ***** válasza:
68%
Nem unod még ezeket a degenerált transzformereket reklámozni? Legalább a megfelelő kategóriába írd ki, egy trashvideós nem sztár.
2022. máj. 1. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
82%
A neve hallatán is hányingerem van.
2022. máj. 1. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
91%

Róla nem.

Szerintem ha már magyar lmbtq személyt kéne mondani, akinek az élete vászonra érdemes, akkor az Nopcsa Ferenc. De akár lehetne sorozat is. Az tényleg izgalmas lehetne.

[link]


Bish Bharbie nem érdekes ember és nem is túlzottan inspiráló.

Ettől függetlenül lehetne a magyar transzok helyzetéről is film, csak inkább egy fiktív karakterrel.

2022. máj. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
96%

Ezeket magadrol irod ki?


Egy botrany az a no. Drogos, balhes, feltunosegi viszketegsegben szenvedo, eroszakos, verekedos prosti mar amennyi keveset lattam belole kicsapta a biztositekot. Egy filmet tuti nem neznek meg rola, mert 2x5 perc video is eleh volt.


Van sok lmbtq+ baratom. Mind egytol-egyig tisztesseges, normalis emberek!


Az ilyen Bish felek meg csak egetik az egesz szivarvanyt, mert sok ember, akik nem ismernek szemelyesen lmbtq+ embereket az ilyen Bish feleket veszik alapnak. Holott nem.


Bish akar no, akar ferfi, meg akarmi lenne cisz-heterokent is egy total gaz karambol. Gaz. Szedne magat inkabb ossze.

2022. máj. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
#4: Igazat adok neked, előző, kivéve abban, hogy ez nem nő.
2022. máj. 1. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!