Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy meghalt Berki Krisztián?

Figyelt kérdés

Mit gondoltok a tragédiáról, hogy Berki Krisztián 41 éves korában, mai nap elhunyt?


Én, annak ellenére, hogy sok butaságot csinált, megsirattam a halálát. Magam sem vagyok tisztában vele, hogy miért, viszont engem elég mélyen érintett a távozása.


Ti mit gondoltok?



2022. máj. 6. 16:18
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
19%

Sírtam, és fogok is még jopárszor.


Én nagyon kedveltem, szerettem.

Más volt, mint aminek mutatta magát. Hogy miért nem mutatta annak magát ami, az kérdés.


Imádtam a műsorait, a savanyú humorát, az iróniát, saját magának volt a kifigurázása. Ha rossz kedvem volt, ránéztem az Instagramjára és rögtön jó kedvre derített. Ha szomorú voltam valamiért, a videói feldobtak. Nagyon sokszor mosolyt csalt az arcomra, csak úgy.

2022. máj. 6. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 Hintalow ***** válasza:
95%
Büntetőfèkezett egyet szegènynek a kokain.
2022. máj. 6. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
93%
Büntetőzött egyet a szíve.
2022. máj. 6. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%

Amennyit láttam belőle a neten, az alapján nem értem ezt az országos szintű gyászt, ami a halálát követte.

Rip meg minden, de elég nagy paraszt volt szegény.

2022. máj. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
95%
Én azon vagyok ledöbbenve, hogy sokkol a halála.. Pedig nagyon unszimpatikus volt, nem is értem.
2022. máj. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
25%

Csak még egy váratlan dolog.

A koronavírus és az európai háború után az ő halála is csak azt bizonyítja, hogy ebben a világban már bármi megtörténhet.

2022. máj. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
28%

Utolsó


Ezen gondolkodtam én is

Azt hittem, legalábbis nagyon úgy tűnt, ő sérthetetlen, pláne hallhatatlan.

És tessék

Ez a megdöbbentő


Mi lesz a következő?

2022. máj. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
93%
Egy busz előtt büntetőfékezett. Többek között! Jó helyen van, nem kell siratni.
2022. máj. 6. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
100%

Hát, èn kifejezetten utáltam amit csinált, mert azért ahhoz hogy pénzért közvetítse a felesége szülését, ahhoz kell pofa (+meg nyílván a büntetőfèkezès, meg amúgy is egy álszent paraszt volt)

Azt nem èrtem miért gyászolná őt a barátain ès a családján kívül akárki is, nem egy híres művész haláláról van szó. Viszont a halált azt senkinek se kívánnám, ès nem mondom hogy megèrdemelte, mert a halált nem lehet kièrdemelni. A családját sajnálom, de rajta kívül a mai napon még nagyon sokan meghaltak, mindegyiket meg lehetne siratni ha már Berkit is megsirattuk, sőt, a mai napon meghaltak közük valószínűleg egy csomó tisztességes ember volt.

2022. máj. 6. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
100%
*megsiratjuk
2022. máj. 7. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!